Kombin Önerileri

Her Zaman Şık ve Zarif Görünmenizi Sağlayacak Moda Kuralları

Kadınlar için şık ve bakımlı görünmek her zaman için önemli konulardan birisidir. Bu noktada bazı kurallara dikkat edilmesi halinde oldukça basit bir şekilde şıklığı ve zarafeti yakalamak mümkün oluyor. Bu yazımızda sizler için her zaman şık ve zarif görünmenizi sağlayacak moda kuralları nelerdir bu konu hakkında bilgi vereceğiz. Eğer sizde modayı yakından takip ederken modanın acı kurbanı olmak istemiyor, şıklığın yerini rüküşlüğün almasından yana değilseniz doğru yerdesiniz demektir.

Moda kuralları  arasında en büyük konulardan birisi yakıştırmaktır. Genellikle moda kendine yakışanı giymektedir deyimi bu noktada kullanılsa da bazı parçaların doğru kullanımı ile kendi tarzınızı kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bunun için ilk olarak konuya takılardan girebiliriz. Hem şık hem de zarif görüntünün en kolay yöntemlerinden birisi inci şıklığıdır. Eğer kombin oluşturmaları doğru inciler ile tamamlarsınız oldukça tarz ve zarif bir görüntü oluşturabilirsiniz. Tam sıra inci ve uydu inci modellerinden seçim yaparak özellikle siyah, kahve tonları tercihleriniz ile güzel ve şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte saatte oldukça önemlidir. Kombinin bir parçası ve tamamlayıcı olan saatlerden dilediğinizi kombin edebilirisiniz. Ancak çok renkli tercihleriniz varsa bu noktada sade tercihler yapmalısınız.

Zarif ve şık görünmek için birçok dikkat edilecek nokta bulunmaktadır. Bu noktada moda kuralları arasında en önemli konu sade ve doğru renkleri seçmektir. Şöyle ki bir kombin oluştururken karışık renklerin seçimi her zaman için kombinde şıklığı getirmez. Göz yoran kombinler zarif ve şık görünmeyebilir. Bu sebeple kıyafet ve takı tercihlerinde sade modelleri, sade renkleri tercih etmeli, abartıya kaçmadan şıklığı yakalamalısınız. Bu öneriler sayesinde şık ve zarif görünebilirsiniz.

 

 

 


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu