Kadın Modası

Her Yılın Gözde Stili Bohem

Kadın bohem giyim modası

Moda kategorisinde yayınladığımız kadın bohem giyim ve bohem kombinler gibi merak ettiğiniz mevzuları sizin için derledik.

bohem kombinler

Bohem modası her dönem yerini alması ile malum salaş giyim stili olarak biliniyor. Hem salaş hem de şık olmanın yer edinmiş olduğu bu moda akımında yetmişli yılları tekrardan yaşayacağız.

 bohem giyim tarzı

bohem giyim tarzı

Bohem tarz parçaları ile günlük fazlaca şık ve rahat kombiansyonlara yer açabilirsiniz. Bilhassa country tarzını yakalayan bluzlar ile bohem stili pantolon fazlaca şık bir birlikteliğe imza atıyor. Etnik desenlerin raks etmiş olduğu ve bütün olarak pastel tonların ağırlıklı olarak görüldüğü bohemde en fazla tercih edilen tonlar baharat tonlarıdır.

 bohem kombinler

bohem kombinler

Yeni Bohem Kombinler

Bohem kombinasyonları bir hayli rahat olan kesimlere sahip giysiler ile yapılıyor. Mütevazı bir tek renk tişört üzerine etnik desenli bir kolye ve baharat tonlara sahip salaş bir etek ya da pantolon ile bohem ruhuna bürünmeniz mümkün.

 bayan bohem giyim

kadın bohem giyim

Bohem tarzında püsküllü aksesuarlar ve giyim parçalarına da yer verilmesinin yanında düzmece kürklere de yer açılır. Öyleki ki bu düzmece olan kürklere göz önüne serilirken bununla birlikte şık bir kombin yaratılmış olur.

 sokak modası

sokak modası

Bohem bir karşı duruşun simgesi olarak gelişip seneler içinde ruhunu hiç kaybetmeden süren bir giyim modası olup, her dönem da kendine yer edindi. Hiçbir dönem içinde bohem parçaları ile gerçekleştirilen kombinler demode olarak kabul edilmez. Bohem sokak modası içinde en fazla tercih edilen tarz olup, kolay bulunabilen parçaları ile rahtlıkla oluşturabileceğiniz kombin tarzıdır.

bohem kıyafetler

bohem giysiler

yeni bohem stiller

yeni bohem stiller

yeni sezon bohem kıyafetler

yeni dönem bohem giysiler

bohem kıyafetler

bohem giysiler

bohem sokak modası stilleri

bohem sokak modası stilleri

bohem kombin önerileri

bohem kombin önerileri

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir