Hem Şık Hem Rahat… İşte Pileli Etek Modası

Hem Şık Hem Rahat… İşte Pileli Etek Modası
11 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 117 kez okundu.

Ya moda denen kavram olmasaydı, yaşamlarımız böylesine güzel, böylesine eğlenceli olabilir mi idi, insan bunu düşündüğünde yüzünü bir düşünce kaplıyor değil mi?

Giyilen giysiler aynı olsa bile her dönem öne çıkan renkler, aksesuarlar, desenler, kesimler olabiliyor ki, son birkaç yıldır etek modasında kış yaz modası geçmeyen bir ürün var ki o da pileli etek.

Özellikle serbest tarzda olan pileli etekler çok ama çok moda.

Uzun olanları, sezonun gözdesi midi boy tarzında olanları, mini olanları derken etek boyları değişse bile pileli etek modası aldı başını gidiyor Genç yaşlı herkes evde, gündelik yaşamda işe giderken kısaca her ortamda rahatlıkla kullanılıyor.

Çünkü bu etekler formları itibarıyla son derece rahat olan etekler. Kimi formları insanları gençliğine götürüyor ama okul yıllarında giyilen formaları anımsatıyor ama yine de son derece güzel olan etekler bunlar. Bu eteklerin yakışmadığı insanlar yok gibi. Doğru bir kombin yapılır ise herkese yakışıyor. Üstelik yine doğru bir kombin yapılır ise herkes çok şık görünebiliyor.

Pileli etek düz, desenli, çizgili, ekose gibi farklı biçimlerde çıkıyor. Burada bu etekleri giyerken dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlar var.

Bunların başında etek boyunun doğru seçilmesi gerekiyor. Kısa boylu olan insanların kesinlikle midi boy olan eteklerden uzak durması gerekiyor. Zira kendilerini daha kısa gösteriyor.

Desenli ya da ekose olanları kullanır iken üst giyim parçasının eteğin içinde yer alan renklerden birisi olmasına ve tek renk olmasına özen gösterilmeli.

Bu etekler ile salaş kazaklar kullanılabilir ama kişi kilolu ise kendisini daha da kilolu göstereceğinden dikkatli olmalıdır.

Uzun çizmeler ise kış için ideal olan ayakkabı tercihidir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git