Makyaj Önerileri

Hasta ya da Yorgunken Sizi Canlı Gösterecek Makyaj Tasarımı

Cildinizi Canlı ve Parıltılı Gösteren Makyaj Önerileri

Kış aylarının kendisini iyice hissettirdiği şu günlerde hasta olmaya maalesef fakat maalesef daha uygun bir duruma geliyoruz ya da kış depresyonu gibi sebeplerce bitkin ve hasta bir görüntüye bürünebiliyoruz.

Fakat öyle ki bir an geliyor ki, bulunduğumuz ortamda hasta ve bitkin görünmek istemiyoruz.

Bilhassa iş icabı pozitif ve enerjik görünmek isteye hanımefendiler, hasta ve bitkin görüntüsünden kurtulmak ve de daha canlı görünmek isteyebiliyor hatta kimi zaman buna zorunlu kalabiliyorlar.

Ikimiz de bundan dolayı Hasta yada Yorgunken Canlı Gösteren Makyaj Yapımı hakkında bir şeyler söylemek ricasi içinde size videolu açıklamalar ile Hasta ya da yorgunken cildinizi canlı gösteren makyaj yapımını aktarmak niyetindeyiz. ilk olarak nefes ya da nefes renkli giysiler tercih etmemenizi, hareketli desenler tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Gözleriniz daha bitkin olacağından da gece bakımı yaparak ertesi güne hazırlanabilirsiniz. Bunu da hindistan cevizi yağı ve gece cilt bakımları ile hem cildinizi hem de gözlerinizi geceden toparlamaya başlayabilirsiniz. Rutubet Hasta yada Yorgunken Canlı Gösteren Makyaj Yapımı için mühim bir ayrıntıdır.

Bu sebeple cildinizin neme ve dudaklarınızın çatlak görünmemesi için bakıma ihtiyacınız olacak.

Canlı bakışlar için aydınlık bir makyaj tercih edip, gri, soğuk ya da mor tonlardan uzak durup, sıcak makyaj rengi tonları tercih etmelisiniz.

Cildinizi Canlı Gösteren Makyaj Yapımı için bir öteki ayrıntısı ise göz içinize de ışıltılı ya da aydınlık göz kalemi çekebilirsiniz.

Kaşlarınızın durumuna da Hasta yada Yorgunken Canlı Gösteren Makyaj Yapımında dikkat etmelisiniz. Kirpiklerinizi kıvırıp, sulanan gözleriniz için suya dayanıklı maskara kullanabilirsiniz. Çok fazla ve en sevimli detaylar için şimdi Hasta yada Yorgunken Canlı Gösteren Makyaj Yapımı mevzusu ile ilgili ekte bulunan üç tane videomuzu izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hastalıktan ve bitkinlikten uzak günler geçirmeniz ve sağlıkla kalmanız dileği ile…


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu