Takı & Aksesuar Modelleri

Güzel ve Trend Kolye Modelleri

En Güzel Kolye Modelleri ve Modası

Güzel ve Trend Kolye Modelleri Aksesuarlar bayanlar için güzelliğin tamamlayıcısı. Özellikle kolye modelleri bir bayanın kıyafetini daha alımlı ya da daha ağır bir hale getirebiliyor. Her tarz düşünülerek üretilmiş birçok kolye bulmak mümkün ve kolyeleri artık günlük kombinlerinizi hareketlendirmek için kullanabilirsiniz.

2016 Bayan Takı Modelleri 8
Bayan Kolye ve Takı Modelleri

Trend kolye modelleri son derece hareketli ve iddialı. Abiye giyimlere uygun kolye modellerini de tercih edebilirsiniz.

Çiçek ve hayvan figürlerinin ön planda olduğu taşlı kolyeler bu senenin de vazgeçilmezi.

Özellikle ince zincirli abiyeye uygun kolyeler  uzun ve kısa abiyeye uygun kolye modelleri de geometrik desenlerin kullanıldığını da görmemiz mümkün.

Altın kolye modelleri

Eskiden de da olduğu gibi yine altın renginin son derece ön planda olduğu bir yıl bizi beklerken gümüş ve bakır renginin de kombinlerinizde şıklığı yakalamanıza yardımcı olacağı kesin.

Günlük kombinlerinizde son derece sade bir kombin yaparak üzerine büyük taşlı bir kolye takmanız ve kombininizi hareketli hale getirmeniz mümkün. TIKLA SATIN AL

Yeni Sezon Milla Marka Bayan Takı Ve Aksesuar Modelleri 10
yeni-sezon-milla-marka-altın-rengi-halkaların-iç-içe-geçmesiyle-oluşmuş-kısa-kolye-bayan-takı-modeli

Günlük kombinlerde gömlek yakanızın altından geçirerek takacağınız kolyelerin çok yaratıcı ve tamamlayıcı bir görünüme sahip olduğunu da görebilirsiniz.

Şu anda dünyaca tanınan moda otoritelerinin derin dekolteli bir ceket ile ince zincirli uzun bir kolye taktığını ya da sade kombinler üzerine iddialı modelleri taktığını görürsünüz.

Tüm bu modellerin yanı sıra vücut kolyesi de trend kolye modelleri arasında yer alıyor. İnce zincirler olarak üretilen bu kolyelerin özellikle yaz aylarında bikiniler ile beraber güzel bir kombin ortaya çıkaracağı kesin.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir