Moda ve Kombin Önerileri

Güzel, Trend Gelinlik Modelleri ve Modası

16.04.2020
432
Güzel, Trend Gelinlik Modelleri ve Modası

Gelinlik Modelleri Tanıtımı ve Resimleri

Yaz ayı yaklaşıyor düğün merasimi dönemleri de beraberinde geliyor.. Bu nedenle yaz gelmesi ile birlikte gelinlik modelleri arayışının içerisinde giriyoruz.

Bayanlar en özel günlerinde giyecekleri gelinliklerde seçim yaparken gelinlik modası takibinden uzak kalır. Çünkü her bayanın daha çocukluğundaki evcilik oyunlarında şekillenen bir gelinlik hayali vardır. Zamanla yeni gelinlik modelleri gördükçe, farklı çizgiler keşfettikçe bu hayal de şekillenmeye devam eder. Henüz yeni yeni günlerini yaşamaya başladığımız  yılı, gelinlik modelleri konusunda bize farklı fikirler vermektedir.

Zor bir dönem gelin adayları için.. Hayallerinizi süsleyen gelinlik modellerini seçmek oldukça zor olacak.

Bu dönemde asla aceleci olmamanız gerekiyor oldukça fazla günlerinizi gelinlik seçmek için ayırmanız lazım. Acele ile seçilen gelinlik modellerinde daha sonradan büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz.

Gelelim Trend Gelinlik Modelleri hakkında bilgi vermeye… en heyecanlı bölüm diyebiliriz.

Gelin adaylarının bir çok bölümü en fazla kabarık gelinlik modelleri tercih ediyorlar. Bunun yanında uzun yıllardır en trend gelinlik modeli ise prenses gelinlik modelleri ilgi gören diğer modeller arasında.

Prenses gelinlikler gelinlerin hayallerini süsleyen modellerden olduğu söylenebilir. Belki yaşınızdan yıllar evvel önce kafanızda gelinlik modellerinizi kendiniz belirlediniz.

Diğer bir model ise, kısa kollu gelinlik modelleri kollarının kısa olmasıyla düğününüzde sıcaklıktan kaçınabilirsiniz.

Kısa kollu gelinlik modelleri arasında trend olan dekolteli modelleri yaz aylarında fazlasıyla gelinlerin kullanmış olduğu modeller arasında.

Sizler de en güzel gelinlik modelleri ile ilgili gelişmeleri merak ediyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz. Eminiz hayalinizdeki gelinlik modeli üzerinde ufak da olsa birtakım farklılıklar oluşacaktır.

Çünkü birbirinden farklı ve kendine özgü o kadar eşsiz ayrıntılar var ki…

Okuyup, inceleyip kararınızı bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var.

Kış Gelinlerine Özel Gelinlik Modelleri

Bu soğuk günlerde kış gelinlerini konu aldık. kışlık gelinlik modelleri arasında dantelli ve sade tasarımlara sahip olarak podyumlarda yer alan yüzlerce farklı çizgiler var. Bizler en çok dikkat çeken ve en çok tercih edilenler arasından derlediğimiz bu  gelinlik modelleri yazımızda en çarpıcı olanları sizlere sunacağız.

Sade ve Kış Aylarına Uygun Gelinlik Modeli

Sade ve Kış Aylarına Uygun Gelinlik Modeli

Sade ve Kış Aylarına Uygun Gelinlik Modeli

Soğuk havalarda gelinlik giyen şanslılardansanız ve sade duruşunuzdan da taviz vermeyi sevmiyorsanız bu sade tasarım, size gelinlik modeli seçimi konusunda yardımcı olabilir.

Kupür ile Zenginleştirilmiş Bir Gelinlik Modeli

Kupür ile Zenginleştirilmiş Bir Gelinlik Modeli

Kupür ile Zenginleştirilmiş Bir Gelinlik Modeli

‘Sadeliği severim ama gelinlikte sadelik de bir yere kadar’ diyenlerdenseniz, kupür ile kazandırılmış hafif ama bir o kadar da etkili dokunuş ile sadeliğin çizgisinden ayrılmadan göz alıcı bir gelinlik modeline ulaşabilirsiniz. İşte size tercih edebileceğiniz şık bir gelinlik modeli.

Duvağının uzun tutulmuş olması, gelinliğe kazandırdığı ayrı bir özel hava olarak karşımıza çıkıyor.

 

Dantelli Kışlık Gelinlik Modeli

2018 Dantelli Kışlık Gelinlik Modeli

Dantelli Kışlık Gelinlik Modeli

Serin ayları içerisinde düğününüz varsa ve en gösterişli gelin olmaya da niyetliyseniz şimdi ki gelinli modeli tam size göre.

Dantel işlemeleri sadece gelinliğin üzerinde değil aynı zamanda da duvağın üzerinde de bulunuyor. Böylece iddialı gelinler tarafından tercih edilebilecek dantelli gelinlik modelleri arasında yerini alıyor.

 

Moda Olan Gelinlik Modelleri ve Trendleri

Moda kategorisinde yayınladığımız gelinlik modası ve gelinlik modellleri gibi merak ettiğiniz mevzuları sizin için derledik.

Dünyadaki her genç bayanın ömründe bir kez giymek dilediği giyim gelinliktir. Gelinlik yalnız bir merasim giysisi değil aynı süre da mukaddes bir kıyafettir. Gelinlikler bayanların ömründe en fazla 2 kere giyindikleri bir kıyafettir. Fakat bu büyük bir mutluluğun simgesidir.

Bundan 50-60 yıl önce dahi düğün, nikahlarda gelinlik kullanılmaktaydı. Her yıl gelinliklerin modası değişmiş olduğu gibi bu yılda gelinliklerin modası değişmektedir.

kabarık gelinlik

kabarık gelinlik modelleri

Her yıl modaya münasip olarak tasarlanan gelinliklerin gelinlik modelleri bütün genç bayanların dikkatini çekti.

Dantel işlemeli parlak gelinlik modelleri ileri ki senenin modası olacağını işaret ediyor.

balık gelinlik

balık gelinlik modelleri

Önceki yıllarda gelinlikler yalnız düz olurlardı. Mesela üstünde hiçbir nakış ya da dantel işlemeleri yoktu. Gelinlik tasarımları hazırlayan stilistler genç bayanların düşüncesine giderek güzel gelinlik modellerinde bu açıkları kapatacak gibi duruyor.

Mevzu resminden de anlayacağınız gibi önümüzde ki yıl evlilik çağındaki bayanlar için muhteşem gelinlikler olacak gibi duruyor.

Straplez gelinlik modelleri

Straplez gelinlik modelleri

dantel detaylı gelinlik

dantel detaylı gelinlik modelleri

balık gelinlik

balık gelinlik modelleri

balık gelinlik

Dantelli balık gelinlik modelleri

gelinlik

Transparan gelinlik modelleri

Carolina Herrera Gelinlik 2014 Yaz

Carolina Herrera Gelinlik modelleri

Gelinlik Modelleri ve Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.