Abiye Elbise Modelleri

Güzel Tesettür Abiye Elbise Modelleri ve Modası

Trend Tesettür Abiye Modası ve  Modelleri

Bayanların konu tesettür giyim olduğunda göstermiş oldukları özen ve seçicilik abiye modellerde çok daha fazla ön plana çıkmaktadır. Abiye tesettürler birbirinden zarif modellere sahiptir.

Diğer abiye modellere uygulanan tüm kumaşlar tesettür abiye elbise modellerine de uygulanabilmektedir.

Genç tesettürlü bayanlar için canlı renkler ve genç kesimlere sahip modern çizgide tesettür abiye modeller mevcuttur.

Pantolon üzerine uzun (topuklara kadar) yelekler veya üst beden ve alt beden farklı renklerden oluşan işlemeli elbiseler daha çok gençler tarafından tercih edilmektedir. Tesettür abiye modelleri için tasarlanan süslemeler nakış, taş, boncuk ne olursa olsun kol ağızlarına, etek uçlarına, bele uygulanmaktadır.

Tesettür Abiye Giyim Modelleri

Tesettür abiye modası ister günlük kullanımda ister özel günleriniz ve davetlerde tercih edeceğiniz şıklığınıza şıklık katacak hemen hemen her zevke hitap eden geniş renk ve desen seçenekleri ile sizlerle buluşuyor.

Yeni sezonda daha çok ilgi çekenler ise şık pardösüler, kullanışlı feraceler, minimal tasarım ceketler ve trenchcoat’lar.

tesettur-abiye-modelleriTesettür modası 4 mevsim hareketli geçeceğe benziyor öyle ki sadece yaz ayında bitmeyecek kadar fazla trend ve detay var.

Geçtiğimiz abiye sezonunda daha çok kullanılan toprak, pudra gibi soft tonlar bu yılda da kendisini daha baskın daha çarpıcı ve göze çarpan renklere bırakmış diyebiliriz.

Pudra pembesi, toprak gibi soft tonlara yeni sezonda rastlamamız pek mümkün gözükmüyor.

Feminen tarzın baskın olduğu ve her modelde göze çarptığı güzel tesettür giyim modası rüzgârı çok hızlı eserek başlıyor.

tesettur-abiye-modelleri-2017Farklı tesettür abiye modelleri ve trend renklerini incelerken hızlı ve etkili bir giriş yapan pırıltılar, payetler, simli kumaşlar ilk göze çarpanlar. Özellikle tesettür abiye takımlarında olan eteklerde ya da ceketlerin kollarında simli ya da pırıltılı detaylar görmemiz mümkün.

Düğünlerde, özel davetlerde, doğum günlerinde, kokteyllerde, iş yemeklerinde, veli toplantılarında, cemiyetlerde ya da şık bir gece davetinde ışığınızdan ödün vermemek istiyorsanız ışıltılı detayları seviyorsanız sizin için tesettür abiye modellerinde bol bol seçenek olacağa benziyor.

Şıklığına önem veren muhafazakâr kadınların en önemli tercihlerinden birisi de feraceler.

Ferace modelleri çiçek açıyor.

Feracelerin vermiş olduğu rahatlığı başka bir şeyin vermediğini bilen kadınlar sokakta, alışverişte, düğünde, davette ya da piknikte rahat olmak için feraceleri tercih ediyor.

Tesettür Ferace modellerinde ise çiçek motifleri daha çok ilgi göreceğe benziyor.

En Güzel Tesettür Abiye Modası ve Modelleri

Tesettür moda dünyasının en yeni renkleri, en şık tasarımları ve kendinden sık sık söz ettiren elbiseleri ile sezonu daha şık, iddialı ve istediği ölçüler dâhilinde geçirmesini temenni ediyoruz.

Trend tesettür abiye modelleri arasında gezinirken gözümüze birçok model ve renk çarpıyor. Özellikle kullanılan renkler ve işlemeler yeni tasarımların habercisi.

Geçen senenin kullanılan renklerinin yerine yeni özel renkler gelmiş durumda. Böylelikle yeni kullanılan renkler hem daha şık hem de daha gösterişli.

tesettur-abiye-modelleriHerkesin tarzına göre, kendine yakıştırdığı, beğendiği ve “ benim rengim “ diye tabir ettiği renk ve modeller elbette vardır.

Özellikle özel bir gün ya da davete hazırlık yapanlar bu konuda daha hassas davranırlar.

Biz de bu konuya dikkate alarak size yardımcı olmak adına biraz inceleme yaptık ve en güzel tasarımları sizin beğeninize sunmak istedik.

Yeni renklerin ihtişamlı duruşu, desenlerin farklı yönleri, tafta kumaşın elegan duruşu, desenleri farklı yönleri ile beğenebileceğiniz çok sayıda abiye tesettür modeli hoşunuza gidecek.

2017-tesettur-abiye-modelleriHavalar soğumaya, renkler değişmeye ve bu sebeple kumaşlar kalınlaşmaya başladı.

Yeni sezonda moda rüzgârı sonbahar havasına uygun bir şekilde esmeye devam ediyor. Tasarımcılar ise bunu değerlendirerek hem daha farklı kumaşlar hem daha farklı renkler hem de her bütçeye uygun olan fiyatlar ile yeni tasarımlarını sunmakta.

Bu yıl beğenebileceğiniz detaylar ile kendinden siz ettirerek, markaların üzerinde durduğu detaylara bakacak olursak kendi zevkinize uygun modelleri rahatlıkla bulmanız mümkün.

Tasarımlarıyla göz dolduran abiye tesettür modelleri tafta kumaş farkıyla daha bir şık ve gösterişli duruyor.

Romantik ışıldamanın yansıdığı modeller de değişik stillerin yer alması, elbiselere canlılıkla birlikte yeni bir görünüm katıyor.

Tesettür abiye modellerinde genel olarak abartılı modeller kullanılmakta iken tesettür abiyede sadelik yine ön plandadır.

Zarafetten ve sadelikten ödün vermeyen abiye elbise modellerinde bu çizgiyi yakalamak oldukça zor olmasına rağmen moda çizgisinin modern dünyasında birçok model bulmak mümkündür.

2017-tesettur-abiye-modelleriOldukça şık aksesuarlar ile abiye elbiselere kendine has bir görünüm kazandırılmaktadır.

Abiye tesettür modellerinde çoğunlukla koyu renkler kullanılmaktadır. En çok kullanılan tasarımlar pantolon, dar, uzun etek üzerine tasarlanan etek veya pantolon boyundaki ceket veya yelekli ikililerdir.

Çok fazla parlak kumaş tercih edilmemektedir. Abiyenin kullanılacağı mekana göre eteklerde çan kesim veya dar kesim tercih edilmektedir. Üst beden kısmının da çok dar olmaması ama bu bolluğun da abiyenin ağırlığını bozmaması arasındaki ince çizgiye dikkat edilmesi önemlidir.

Tesettür abiye elbise modelleri çok uçuşmayacak kesimlerde tasarlanmaktadır. Modern kesimlerde tasarlanan abiyeler aksesuarlar (özellikle eşarp tercihi) ile daha da göz alıcı bir hal alırken aynı zamanda kişinin kendi tarzını daha doğru yansıtmasına da izin verilmektedir.

Abiyenin uzun olması diğer detaylar ile boğulmadan modern çizgilerle nefes almaktadır.

Yaz ayı düğün ve nişan ayı. Tesettür abiye elbise modası da canlandı. Renkli kumaşlardan yapılan elbiseler ile ortamda göz boyayacaksınız. Dar elbise modellerinden ziyade belden sonra genişleyen modeller her zaman tesettür abiye modasında yer alır. Üzerine alınan bir ceket ve bu ceketin özellikle ince bir işleme ile süslenmesi de çok önemlidir. Renk ise istediğiniz tarzı seçebilirsiniz. Narçiçeği rengi bu yıl tesettür abiye modası için güzel bir renk olmuştur. Kıyafetlerde renk yanı sıra dantellerde kısım kısım kullanılmıştır

Bele oturan ceket modası bu sezonda güncelliğini korumaktadır. Ceket ve etek renklerinde farklılık gelmiştir. Ceketler özellikle işlenmiş olacak ve etekler ise uzun ve balıkçı etek tarzında ya da kalem etek modelleri ile bütünlük sağlanacaktır.

Etek ve ceket yanı sıra sade bir tesettür elbise ile geceye şıklık katabilirsiniz. Kollar hafif dik ve belinde kemer olan elbiseler çok hoş durur.

Etek seçimi yaparken sadelikle beraber düzgün dikilmiş olanları tercih edin. Üzerinizde iyi durmayan kıyafetler hoş görüntü yaratmaz.

Ülkemizde çok tercih edilen kıyafetlerden biri olan tesettür abiye modelleri bir birinden güzel tasarımlarıyla ve renkleriyle mağazalarda yerlerini almış durumdalar. Özellikle modayı takip eden bayanların ilgisini oldukça çeken Tesettür abiye elbiseler yeni tasarımları ile harika…

Yepyeni tesettür abiye modelleri ile gül desenli tesettür abiye elbise modelleri, dantelli tesettür abiye elbise modelleri ve nicelerini sizler için bir araya getirdik.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu