Güzel Siyah Elbise Modelleri

Güzel  Siyah Elbise Modelleri
18 Mart 2016 tarihinde eklendi, 199 kez okundu.

Siyah Abiye Elbise Modelleri ve Modası

Siyah, her zaman asaleti ve sadeliği gözler önüne serer. Pek çok kadın günlük kıyafetleri, iş elbiseler ya da özel davetlerde kurtarıcı bir renk de olan siyah abiye elbise modellerini tercih eder.

Her yıl modada yeri olan tek renk siyahtır. Şıklığı vurgulayan, hemen her vücut tipine uyan siyah kumaş, jarse, kadife ve brokar elbiseler kadınların daha alımlı görünmesine yardımcıdır.

Bir kadın tüm görünüşü ile stil ve zarif olmalıdır ve bunun farkındadır. Aksesuarlar, çanta, ayakkabı, saç ve makyaj ile elbise uyumunda en kolay uygulanabilen elbise modelleri siyah olanlardır.

Siyah Şeffaf abiye elbise modelleri arasında zarif dantel işlemeler, transparan görünümler, ışıltılı modern taş süslemeler şu sıralar oldukça revaçta.

Bir çift topuklu ayakkabı ile bütünleşen mini, midi ya da maksi siyah seksi abiye elbiseler ile bir kadın her davete rahatça gidebilir.

Eteği, yaka ve kolları, biçimi, tasarımı nasıl olursa olsun, her siyah transparan elbise modelleri sarışın, esmer, kumral, kızıl her kadına yakışır.

Siyahın asaletini ona uyumlu sakin takılarla kombinlerseniz şıklığınızı pekiştirebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git