Ayakkabı Modelleri

Güzel Gelin Ayakkabısı Modelleri

Trend Gelin Ayakkabısı Modelleri ve Modası

Güzel Gelin Ayakkabısı Modelleri Bir kadının en özel günlerinden biri de şüphesiz düğünüdür. Gelinlik giymek her genç kızın rüyasıdır. İster sade ve şık bir gelinlik, ister tasarım modeller giyin, o bembeyaz büyülü elbisenin altına seçilecek ayakkabılar da bir o kadar önemlidir.

ayakkabı
ayakkabı

Gelin ayakkabı modelleri yine göz kamaştıracak. Öncelikle yüzyıllardır gelinliğin altına tercih edilen krem rengi ve beyaz gelin gelin ayakkabısı modelleri bu yıl da klasik severlerin yüzünü güldürecek.
Biraz farklı bir gelin olmak isteyenler için üretilen müthiş ayakkabı tasarımlarına bu sezon yine renkli topuklu ayakkabılar eklendi.

Düğün zarafetine uyumlu dantel detaylı zarif stiletto gelin ayakkabısı modelleri ile şık ve masum görünümünüzü pekiştirebilirsiniz hanımlar.
Yüksek ökçe giyemiyorum diyorsanız gelin ayakkabısı modellerine boncuk ve taş işlemeli gelin ayakkabısı modelleri spor ayakkabılar da eklendi. Kışın kapalı burunlu gelin ayakkabısı modelleri, yazın açık burunlu gelin ayakkabısı modelleri her modeli deneyebilirsiniz.

Gelinlik, duvak ve gelin çiçeğinde var olan tüm süslemeleri bir örnek şeklinde gelin ayakkabılarında da kullanabilirsiniz.

Tül ve dantel ile boncuk detaylar farklı gelin ayakkabı modelleri içinde sıkça görülecek. SATIN AL

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir