Moda ve Kombin Önerileri

Güzel Bayan Saat Modelleri ve Modası

Güzel Bayan Saat Modelleri ve Modası

Kadınlar  kıyafetlere önem verdiği gibi aksesuarlara da bir o kadar önem vermektedir. Çünkü güzel olmak ve şık görünmek isterler. Bu yüzden de tepeden tırnağa ne giyeceklerini ve ne takacaklarını belirlerler. Tabi bu seçimleri yaparken doğru kararlar verilmelidir.

Saat,  şık görünümü ile kadınların en sevdiği aksesuarlardan biridir. Saat modelleri her sene farklı tasarımlarla bizlerin karşısına çıkmaktadır. Sizlere ilk olarak bu yıl ön plana çıkan saat modellerini paylaşacağız.

Spor Bayan Saat Modelleri

Spor saat modeller, günlük yaşamınızda sizlere rahat bir görünüm sunar, aynı zamanda da giysilerinizle güzel bir uyum yakalar. Spor saatlerde bu sezon deriden ziyade tekstil ve slikon kordonlu saat modelleri görmekteyiz. Bu yıl saat kordonları oldukça renkli. Ayriyeten metal detaylarla işlenmiş kordonların özelliği değiştiriliyor olması. Bu sayede de her kıyafete çok kolay bir şekilde uyum sağlamaktadır.

Bayan İçin Elegance ve Şık Saatler

Oldukça şık olan bu modeller daha çok resmi yerlerde ve iş hayatında karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz deri kordonlara sahip model  dilerseniz de sadeden uzaklaşıp karmaşık, avangard modelleri tercih edebilirsiniz. Her kıyafete kolayca kombin yapabilmek istiyorsanız metal saatler tam sizlik. Metal kullanmayı sevmeyenlerdenseniz siyah ve kahverengi saat modellerini de kullanabilirsiniz.

Son yıllarda en çok kullanılan bir model de, uzun kordonu ile bileğe sarılan  saat modelleridir. Kordona eklenen çeşitli detayların yanı sıra saatin içine de çiçeklerin, değişik desenlerin olduğu bu saatler, bu yıla damgasını vurmuştur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.