Kadın Modası

Güncel Moda Trendi: Kadife!

Kadife Abiye Elbise modelleri ve Modası

Moda kategorisinde yayınladığımız  kadife abiye modası ve abiye kadife bluz modelleri  gibi merak ettiğiniz mevzuları sizin için derledik.

kadife bluz

Moda dünyasında trend olan detaylardan bir kişi de kadife abiye elbise modelleri olmaya başladı. Kadife kazak modelleri, abiye kadife bluz modelleri, kadife pantolon modelleri, kadife  ayakkabı modelleri ve hatta kadife çanta modelleri bile gardırobumuzda ekranlarda olacak. Bugün birçok markanın yeni kreasyonunda kadife ayrıntılar dikkatimizi çekiyor. Her ne kadar kilo sorunu olanlar için münasip seçim olmasa da bir hayli şık seçeneklerle karşı karşıyayız.

Birkaç yıl öncesine kadar kadife kumaşlı İspanyol pantolonlar giyebileceğinize olasılık veriyor muydunuz? Giydiğiniz an ‘demode’ olmakla suçlanırdınız.

Fakat şimdilerde giymemek mümkün gözükmüyor.

 2017 kadife modası

Trend kadife modası

Kadife Bluz Nasıl Kombinlenir?

 kadife bluzlar

kadife bluz modelleri

Kadife ayrıntılar içinde en fazla tercih edilen elbet kadife bluzlar oluyor. Bir hayli şık göründükleri aşikâr. Lakin doğru kombinlenmedikleri anda tam olarak faciaya dönüşebilirsiniz.

Peki, kadife bluz nasıl kombinlenmelidir?

 moda trendleri

kadife moda trendleri

Baştan ayağa kadife giymek modaya ayak uydurmak isterken gülünç duruma düşmeye niçin olur. Bu mevzuda önerimiz en fazla üç detayı kadife kullanmak.

Kadife bluz, kadife kumaşlı ayakkabı ve gene aynı kumaştan kolye olabilir. Bu mevzuda abartıdan kaçınanlardansanız, iki tercihi kadifeden yana yapmak fazla daha mantıklı olacaktır.

 2017 Moda Trendleri

En Güzel Kadife  Moda Trendleri

Kısa kesim ve kolları İspanyol gelen kadife bluzu, eskitme görünüme sahip jean pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Skinny bir jean ve altında kısa topuklu, kadife kumaşlı bir boti…

Vücudunuza münasip seçimle yapmış olursanız bu ciddi ciddi iddialı bir kombin olabilir. Kadife etek ve bluz kombini de yapabilirsin, fakat öteki tüm bilgileri kadife haricinde bir kumaştan seçmek koşuluyla.

Deri ceketlerin de bu kombinlere yakışacağını aklınızdan çıkarmayın.

 kadife bluz

Kadife bluz modelleri

kadife pantolonlar

Kadife pantolon modelleri

mavi kadife kombinler

Mavi kadife kombinler

kadife modelleri

Uzun kadife modelleri

kadife ceket kombinleri

Kadife ceket modelleri ve kombinleri

kadife kombinleri

Farklı kadife kombinleri

kadife ceket kombinleri

Kadife ceket etek kombinleri

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir