Makyaj Önerileri

Göz Şeklinize En Uygun Şekilde Kaş Alma ve Şekillendirme

Kaş almak, şüphesiz ki biz bayanlar olarak, kaşlarımızın şeklinden şikayetçi olduğumuzda, bilhassa de fazla kalınca ve de biçimsiz bulduğumuzda çoğunlukla başvurduğumuz yöntemler aralarında yer verilmiştir. evvelinde biz yazımızda, kaşa almadan biçim vermeyi de anlatmıştık. KAŞA ALMADAN MAKYAJ İLE ŞEKİL VERME YAZISI İÇİN TIKLAYINIZ.

Eğer siz kaşlarınızı alarak şekillendirmek ve güzelce biçimlendirmek istiyor iseniz de bu yazımızda size Göz Şeklinize En Yakışacak Şekilde Kaş Alma ve Şekillendirme yöntemlerini aktaracağız. Göz Şeklinize En Yakışacak Şekilde Kaş Alma ve Şekillendirme için yapacağınız ve dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan en temel durum, açılardır. Kaş alır iken açılarınızı iyi ayarlayamazsanız ya da göz şeklinize yakışmayacak bir açı seçerseniz netice yıkım olabilir. Yüzünüzün tipi bu aşamada Göz Şeklinize En Yakışacak Şekilde Kaş Alma ve Şekillendirme için fazla önemlidir.

Bir göz kalemi desteği ile bu açıları Göz Şeklinize En Yakışacak Şekilde Kaş Alma ve Şekillendirme videolarındaki gibi ki bunlar yazımızda yer alıyorlar, siz de kaşınızın münasip açısını tespit edebilirsiniz. Hemen sonra ise, iş cımbıza ya da fazla yetenekli iseniz de ipe kalıyor. İp ya da cımbız desteği ile fazla kaşları almalısınız ki bizim önerimiz ise, kaşınızı fazla inceltmemenizdir bundan dolayı, ince kaş ile hem daha şişman hem de yaşlı bir yüzünüz olacaktır ve hem de ince kaşların da modasının çoktan son bulduğunu söylemeliyiz.

Bilhassa Tuğba Büyüküstün gibi ünlüler ise, naturel kaşlarını tercih etmektedir, bu şekilde durumlarda ise yalnız kaş ortanızdaki fazla tüyleri alıp, naturel kaşlarınızı kullanabilirsiniz. Göz Şeklinize En Yakışacak Şekilde Kaş Alma ve Şekillendirme videoları için aşağıya göz atınız.
Videoyu görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentimizin üstüne buradan siteye gidiniz.

Videoyu görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentimizin üstüne buradan siteye gidiniz.

Videoyu görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentimizin üstüne buradan siteye gidiniz.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu