Yaşam

Gökhan türkmen kimdir boyu kilosu yaşı

gökhan türkmen

gökhan türkmen kimdir

gökhan türkmen

Romantik şarkılar denildiğinde ilk düşünülen isimlerden bir tanesi olan Gökhan Türkmen kimdir? Başarılı bir müzik hayatı olan ve birçok insanın sevgisini kazanan Gökhan Türkmen magazin gündeminde olmayı fazla tercih etmese de şarkılarının kalitesi ve sesinin güzelliği ile her zaman dikkat çeken bir sanatçıdır. İçimize işleyen bu güzel şarkıları seslendiren Gökhan Türkmen ile ilgili detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Sosyal Medya Sayesinde Çıkış Yakaladı!

gökhan türkmen boyu

Günümüzde sosyal medyanın büyük etkisini göz ardı etmek neredeyse imkansız hale gelmiştir. Ünlü sanatçı Gökhan Türkmen de yakaladığı popülerliği ilk olarak bu mecrada yayınladığı şarkısına borçludur. “ Büyük İnsan “ isimli bu şarkısı ile binlerce insanın büyük beğenisini toplayan Gökhan Türkmen, bunun ardından yayınladığı şarkılar ile de başarısını sürdürdü. Hem “Efkarlıyım” hem de “Dön” adlı şarkılar ile de çok sayıda beğeni alan şarkıcı, başka sanatçıların da dikkatini çekmiştir. Aykut Gürel ve Keremcem genç şarkıcıya destek vermişlerdir; Gökhan Türkmen bu gelişmelerle beraber ilk albümü olan “Büyük İnsan”’ ı 2008 yılında piyasaya sürmüştür.

2010 yılı ise sanatçı için tam bir çıkış yakalama yılı oldu; bu senede çıkardığı albümü “ ( Biraz Ayrılık )ile ismi iyice duyulmaya ve şarkıları her yerde çalmaya başladı. Hatta Gökhan Türkmen kısa sürede ödüller kazanmayı başarmıştır.  Genç sanatçı başarılı şarkılarının ve seslendirmelerinin yanında zaman zaman oyunculuk da yapmıştır. İşler Güçler dizisinin son bölümünde yer almış, bu alandaki yeteneğini de sergilemiştir.

gökhan türkmen kimdir

Yakın bir zamanda bir ses yarışmasının jüri üyeliğini de üstlenen Gökhan Türkmen, müzik piyasasında zamanla yerini sağlamlaştırmış ve başarısını kabul ettirmiştir. Zaman zaman dizi müzikleri de yapmaktadır.

Küçük Yaşlardan Başlayan Müzik Sevgisi

Müzik alanında başarıyı yakalayan ve sağlam adımlar atarak durumu güçlendirmeye devam eden Gökhan Türkmen, küçük yaşlardan itibaren müziğe büyük bir ilgi duymuştur. Gökhan Türkmen ailesi oğullarına bu konuda destek vermişlerdir. Annesi ve babası İstanbullu değilse de Gökhan Türkmen bu şehirde dünyaya gelmiştir. 1983 yılında doğan şarkıcı müzik hayatına henüz 14 yaşındayken gitar çalarak başladı. Gitar çalarak ve şarkı söyleyerek değişik mekanlarda ve organizasyonlarda bulundu; kendini gösterdi. Üniversite eğitimi bittikten sonra ise Gökhan Türkmen şan dersi almaya karar vermiştir. Bu noktadan sonra daha önce de belirttiğimiz gibi sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ile çok sayıda insana şarkıları ile ulaşmıştır.

gökhan türkmen kilosu

Gökhan Türkmen ne zaman evlendi?

; Gökhan Türkmen eşi Sinem Türkmen ile 17 yıl süren bir arkadaşlık ilişkisinden sonra 2014’te evlenmiştir. Uzun bir süre dost olarak kalan çift, sonrasında sevgili olmaya karar verip kısa süre içinde de nikah masasına oturduklarını belirtiyorlar. Şu anda iki çocuğu olan Gökhan Türkmen eşini hayatının kadını olarak nitelendiriyor ve mutlu bir aile yaşamı sürdürüyor.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu