Abiye Elbise Modelleri

Göbeği Açık Elbise Modelleri ve Modası

Göbeği açık elbise modası olan crop top bu sezona da damgasını vuruyor. Geçen sezon yaz kış demeden tercih edilen bu tarz kıyafetler geceden gündüze terfi etti. Crop top tarzı bünyesine kazakları, gömlekleri, bluzları da katarak yoluna devam ediyor. Özellikle genç kızlarımızın gözdesi olan bu tarz bütün kadınlarımızın beğenisi alıyor.

Bu mini üstler tişörtlere sıçrayarak yeni sezonda da bizlerin karşısına çıktı. Şimdi de karşımıza mini kazaklar olarak çıkıyor. Anlaşılan bu crop top kıyafetler uzun bir süre karşımıza çıkacak gibi duruyor. Kısa sade ve basic tişört modelleri kadınların üzerinde çok hoş bir görünüme sahip. Tercih edilme sebeplerinden hoş ve sportif duruşudur.

göbeği açık elbise

Göbeği Açık Elbise Modellerini Kimler Giymeli?

Öncelikli bu konuda açık konuşmak gerekiyor. Bu crop top tarzını tercih etmek için öncelikle göbeğinizin olmaması gerekiyor. Eğer göbeğe sahipseniz yüksek bel pantolonlarla bunu saklayabilirsiniz.  Üst bedeniniz kısa ise yüksek bel pantolon ayarını iyi ayarlamalısınız. Aşırı yüksek bel pantolon ve kısa bluz minyon görüntünüzü mahvedebilir. Eğer baseniniz fazla ise bol ve desenli pantolonlarla kısa tişörtleri giyebilirsiniz.

Crop Bluzlar Nasıl Giyilmeli

Tişörtlere oranla daha dar kesimli crop bluzlar estetik görüntüsü sayesinde daha hoş bir görünüme sahip. Söz konusu kısa ve göbeği açıkta bırakmak olunca bluz ve tişört arasında herhangi bir fark oluşmuyor. Aradaki fark tişört daha salaş iken bluz daha toparlayıcı ve ciddi ortamda tercih edilebilir. Bu bluzlarda zarif ve şık kombininizi göbek deliğinizin biraz altında bitirmekle en doğrusunu yapacaksınız.

Yeni Sezon Crop Top Giyim Modelleri

Mevsimin değişmesiyle piyasaya yeni modeller çıktı. Kısa kazaklar çarpıcı bir görünümle karşımıza çıkıyor. Bu yeni sezonda üşüyenler crop top kazakları gömlek üzerine tercih ederken üşümeyen ve daha cesur olan kişiler tek başına tercih edebiliyor. Anladığımız kadarıyla bu sezon da uzun bir süre bizimle olacak. Oldukça şık olan bu kazakları tercih ederek sizde sokak modasına ayak uydurabilirsiniz.2019 ve 2020 modelleri de yakında sitemizde yer alacaktır makalelerimizi takip edebilirsiniz.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu