Giyim Hileleri ile Zayıf Gözükmenin Püf Noktaları

Giyim Hileleri ile Zayıf Gözükmenin Püf Noktaları
24 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 207 kez okundu.

Kadın kombinleri ve modeleri

Moda kategorisinde yayınladığığımız kadın kombinler ve Kombin Önerileri gibi merak ettiğiniz mevzuları sizin için derledik.

Kombin Önerileri

Moda her türden insana hitap edebilecek türden bir olgudur. Bu sebeple de ideal vücut oranına sahip olmayan kimselerin de modadan yararlanmak en organik haklarıdır. Peki modayı doğru kullanarak daha zayıf gözükmek mümkün mü? Evet mümkün. Uygulanacak bazı giyim hileleriyle daha fit gözükebilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

 zayıf gösteren kombinler

zayıf gösteren kombinler

Zayıf Gösteren Giyim Hileleri Nedir?

ilk önce bolca ve dar giyinmekten kaçının. Vücudunuza tam anlamıyla oturmayan giysiler sizin olduğunuzdan şişman gözükmenize sebep olabilir.

 bayan kombinleri

kadın kombinleri

Bacaklarınız ve basenleriniz memnun bulunmadığınız bir yapıdaysa uzun etekler tercih edin. Fakat kısa etek ya da elbise seviyorsanız ne olursa olsun mütevazi, düz ve koyu renkli çoraplar tercih edin. Bu sayede bacaklarınız daha şekilli ve fit gözükecektir.

 bayan kombinler

kadın kombinler

Bilekten bantlı ayakkabılardan uzak durun. Bu biçim ayakkabılar bacak boyunuzun kısa gözükmesine sebep olacaktır. Eğer bantlı ayakkabı giymek isterseniz bantlarının bir hayli yazımızda olmasında yarar var. Bileğin kapanması bacak boyunu ciddi anlamda kısaltır. Bu da hoş bir görüntü olmasını engeller.

 Kombin Önerileri

Kombin Önerileri

Kemer kullanmak isterseniz eğer kesinlikle kalınca kemerler tercih edin. Böylelikle bel çevresinde fazlalıklar gizlenmiş olur ve fit bir görüntü elde edilir. Tulumlar da zayıf gözükmenizde bir hayli destek olacak cinsten. Bilhassa topuklu ayakkabı giyilerek kullanılması halinde hem uzun hem de zayıf bir görüntü elde ediliyor. Tulumun paçalarının topuklu ayakkabıyı tamamen örtmesi boyunuzun uzun gözükmesini elde edecektir.

çizgili kıyafetler

çizgili giysiler

Bilhassa çantalarınızı büyük boy seçin. Zira yanınızda taşıdığınız obje büyüdükçe siz minik gözükeceksiniz. Yüksek bel ve dökümlü ya da geniş paçalı pantolonlar da kilolarınızı gizlerken bununla beraber uzun gözükmenizi de elde edecektir.

bayan kombin ipuçları

kadın kombin ipuçları

ünlü kombinleri

meşhur kombinleri

klasik kombinler

klasik kombinler

sonbahar kış kombinleri

güz kış kombinleri

ayakkabı modelleri

ayakkabı modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git