Kombin Önerileri

Fötr Şapka Nasıl Kombinlenir? Fötr Şapka Kombinleri

En Güzel, Trend Fötr Şapka Kombini Önerileri

Fötr şapkalar aramıza girdiklerinden beri her yerde karşımıza çıkmaktadır. Ayriyeten de modası hiç geçmeyen şapkalardır.

Ortaya çıktığından beri hep trendler arasında yerini aldı. Asilliği ile ön planda olan bu şapka modelleri, her yerde rahatça kullanılabilmekte. Tabii burada önemli olan husus da, bu şapkaları doğru saç modeli ve kıyafetler ile kombin yapmaktır.

Gelelim fötr şapkaları hangi saç modeli ile kullanacağımıza.

Bu şapka modellerine en çok yakışan modeller arasında ilk olarak Fransız modeli saçlar gelmekte. Ayrıca bu şapka tiplerine maşa ile yapılmış saçlar da oldukça yakışmaktadır. Bunun yanı sıra su dalgası yapılmış saçlar da bu fötr şapkalarla çok uyumludur.

Ayriyeten de bu şapka modellerine şüphesiz en çok yakışan modellerden biri de alttan yapılan topuzlardır. Ensede yapılan topuzlar, fötr şapkalar ile çok uyumludur ve çok hoş durmaktadır.

Fötr şapka seçerken dikkat edilmesi gereken husus da saç rengidir. Örneğin, saçınızın rengi siyah veya kahverengi ise krem rengi, ten renginde olan şapka modelleri size oldukça yakışır. Fakat sarışın hanımlara bu renk şapkalar pek gitmemektedir.

Fötr şapkalar, kalem eteklerin adeta tamamlayıcısıdır.

Kalem modelinde bir elbiseniz varsa bununla birlikte üzerinize alacağınız kürkünüzle fötr şapkanız sizi harika bir görünüme kavuşturur.

Ayriyeten bu fötr şapkanızı dantelli elbiseniz ile birlikte kombinleyebilirsiniz. Mesela dantelli klasik bir elbiseniz varsa bunu krem renginde fötr şapkanızla kullanabilirsiniz.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu