Ev Modası

Eviniz İçin Modern Konsol Modelleri

Konsol Nedir?

Evimizin her köşesinde yer alan konsollar evimize şık bir hava katarken bunun yanı sıra ihtiyaçlarımızı da karşılamaktadır. Bu yazımızda sizler için konsol nedir , eviniz için modern konsol modelleri nelerdir, nasıl kullanabilirsiniz bu konular hakkında bilgilendirme sağlayacağız. Eğer sizinde konsol ile ilgili aklınıza takılan sorular var ise tam olarak doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz.

Yemek odasında, oturma odasında, antrede bunun yanı sıra salonunuzda dekorasyon olarak birçok konsol modeli kullanabilirsiniz.

Bu noktada hem görüntüsü hem de işlevselliği sayesinde birçok evde ve birçok takımda konsol tercih edilmektedir. Hem depolama özelliği hem de sergileme özelliği sayesinde fazlalıklarınızı gizlerken salona, yemek odasına antreye ayrı bir hava katmaktadır.

Eski dönemlerde salonlarda vitrin tabiri yerini artık salonda konsollara bırakmış olup bu noktada bir değişim süreci yaşanmaktadır. Bunun yanı sıra özellikle 80’ ler ve 90’ lar da oldukça büyük ve hantal konsollar bulunurken günümüzde pratik, modern renk ve çizgilere sahip minimal modeller tercih edilmektedir.

Modern evler için Konsol Modelleri Nelerdir?

Birçok kişi evini modern bir yapıya çevirmek için büyük çaba sarf etmektedir. Bu noktada kullanılabilecek birçok modern konsol bulunmaktadır. Bu başlık altında modern bir ev için gerekli modellerde konsol modelleri nelerdir bu konular hakkında bilgilendirme sağlayacağız. İlk olarak modern ve pratik bir model arayışı içinde iseniz kaki konsol olarak bilinen modeldir. Dolap ve çekmece ayrıntıları ile oldukça şık son derece tarz bir görüntü oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra eğer evinizde spor bir hava oluşturmak istiyor iseniz daha spor modelleri tercih etmelisiniz. Bu noktada farklı tonlarda tercih edilebilir, eğer daha zarif, sade ve ağır bir hava yakalama düşünceniz var ise bu noktada daha ağır, kahve, ceviz tonlarında tercihler yapabilirsiniz. Eğer alaturka bir model kullanmak istiyor iseniz bu noktada varaklı, oymalı ve ihtişamlı modeller tam olarak eviniz ile uyum sağlayacaktır. Eğer ev içinde bir bütünlük yakalamak istiyor iseniz bu noktada konsol büyük bir önem taşır.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir