Erkeklerin Kışlık Ayakkabı Modelleri ve Kombinleri

Erkeklerin Kışlık Ayakkabı Modelleri ve Kombinleri
4 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 109 kez okundu.

Kış aylarının gelmesi ile birlikte kışlıklar vitrinlerde çoktan yerini aldı. Kış aylarında giyim tarzının değişmesi ile birlikte en önemli konulardan birisi ayakkabı modelleridir. Bu yazımızda sizler için kış aylarında erkeklerin giyebilecekleri ayakkabı modelleri nelerdir bu konu hakkında bilgilendirme sağlayacağız. Eğer sizde erkekler olarak hangi tarz ayakkabıları tercih etmeniz gerekiyor merak ediyor iseniz doğru yerdesiniz demektir.

Erkek kış modasına baktığımızda erkeklerin tarzı ve modanın yöneldiği botlar genellikle postal tarzı ve salaş bot modelleri dikkat çekiyor. Soğukların erken başlaması ile birlikte artık bu kışın oldukça soğuk ve sert geçeceği belli olurken soğuklara karşı oldukça dayanıklı asker postalı tarzı ve spor modeller çoktan moda dergilerinde yerini almaya başladı bile.

Kış aylarında bot modellerinde spor ve salaş modeller dikkat çekerken erkeklerin giyebilecekleri bot renkleri genellikle kısıtlı kalıyordu. Ancak bu soğuk kış günlerinde iç ısıtacak renkler artık erkeklerin de modasına girmiş durumda. Asker postalı moda olduğuna göre elbette ki bu kış yeşil renge sıkça rastlayacağız. Bunun yanı sıra mavi renk modası da tüm dünyayı sarmış durumda. Bununla birlikte klasik kahve rengi, siyah renklerde moda ile bu yıl uyumlu görünüyor. Son olarak 2018- 2019 kış sezonunda hardal ve hardal tonları son derece tutulan ve tercih edilecek olan renkler olarak karşımıza çıkıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git