İç Giyim Modelleri

Erkeklerin İç Çamaşırı Alırken Dikkat Etmesi Gereken Unsurlar

Erkek İç Çamaşırı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hemen hemen her giyim eşyasının olduğu gibi erkek iç giyim eşyalarının da bir modası bulunuyor. Ancak bazen yeri geldiğinde modayı bir köşeye bırakıp sağlık hususuna dikkat etmek gerekiyor. İşte erkek giyimi hususunda dikkat edilmesi gereken hususlar…

Hava Almayan İç Çamaşırından Uzak Durun

Özellikle naylon karışımı iç çamaşırları neredeyse hiç hava almaz.

Özellikle de üzerine yapışan, genital bölgeyi saran tarzdaki erkek iç çamaşırı modelleri yeterince hava almadıklarından bazı sıkıntılar oluşturabilir. Ancak günümüzde hem moda açısından, hem de kadınlar üste yapışan ufak erkek iç çamaşırlarını daha seksi buldukları için bu çamaşırlar artık daha fazla satılmaktadır.

Ancak bunların sağlık için olumsuz yönlerinin olduğu da bir gerçek. Mesela özellikle yaz aylarında hava almayan çok sıkı bir iç çamaşırı giymek aşırı terleme ve bununla beraber pişik, mantar gibi rahatsızlıklara neden olabilir.

Aynı zamanda üreme bölgesini fazla sıkan iç çamaşırı o bölgelerde sancılar oluşmasına da neden olabilmektedir.

Bu sebeplerden ötürü erkeklerin iç çamaşırı satın alırken dikkat etmesi gereken en önemli husus çamaşırın pamuklu olması ve havadar olmasıdır.

Özellikle şort tipi bol iç çamaşırları erkeklerin tercih etmesi gereken modellerdir. Aynı zamanda erkeklerin iç çamaşırlarını sık sık değiştirmeleri de çeşitli rahatsızlıkların oluşmasını önleyecektir.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu