Erkek Modası

Erkek Topuz Saç ve Sakal Stili Modası

Adamların bilhassa tercih etmiş olduğu klasik kısa saçları bundan böyle bilhassa devletimizde çoğunlukla görsek de yeni akımlara daha sık rastlıyoruz.

Bunun yanında son dönemlerde bir hayli yükselişe geçen bir adam saç modası trendi var ki, adam topuzu da diyebileceğimiz uzun saçların topuz yapılması ve büyük oranda sakal ile kombin edilen bir saç modelidir. Ikimiz de size Bir Başka Erkek Stili Modası Topuz Saç Sakal Trendi yazımız ile bu akımdan birazcık söz etmek istiyoruz.

Bir Başka Adam Stili Modası Topuz Saç Sakal Trendi resimlerine ve görsellerine ise aşağıdan erişme olanağına sahipsiniz. Bir Başka Adam Stili Modası Topuz Saç Sakal Trendi, bilhassa ülkemizdeki bazı erkeklere bir ihtimal fazla kadınsı gelecek, hatta atara gelip, adam adam topuz mu yapar, gibi cümleler bile kurabilirler. Fakat altını çizerek önemle belirtmek isteriz ki Bir Başka Adam Stili Modası Topuz Saç Sakal Trendi kesinlikle fazla erkeksi ve hoş duruyor.

Zira sakal ile kombine edildiğinde hakkaten ortaya fazla çekici sonuçlar çıkabiliyor, bu biz hanımefendilerin görüşüdür. Doğal olarak ki ben klasikten vazgeçmem diyen adam ve hanımefendileri da irite edebilir fakat bütün olarak rahatça söyleyebiliriz ki biz bayanlar bu sakalla kombin edilmiş topuz yapılmış adam saçı modelini bir fazlaca beğendik.

Aslına bakarsanız siz de yukarıdaki Bir Başka Adam Stili Modası Topuz Saç Sakal Trendi resimlerinde bunu görmenin yanında, kendi içinde de bu Bir Başka Adam Stili Modası Topuz Saç Sakal Trendinin çeşitli farkları olduğunu da görebilirsiniz. Mesela bazıları bu Bir Başka Adam Stili Modası Topuz Saç Sakal Trendini yüksek adam topuz saç modeli ile tercih ederken bazı erkekler ise, alçak topuz saç modeli ile tercih edebiliyor; ya da bazı erkekler bu Bir Başka Adam Stili Modası Topuz Saç Sakal Trendi kirli sakal ile tercih ederken bazıları bu sakal durumunu iyice abartıp uzun sakallar bırakabiliyorlar. İşin aslı aslına bakarsak bu Bir Başka Adam Stili Modası Topuz Saç Sakal Trendini en çekici kılan da bu sakallar ile kombin olarak bir tarz oluşturulmasında yatıyor. Eğer bu Bir Başka Adam Stili Modası Topuz Saç Sakal Trendini sakalsız olarak tercih edecek bir adam iseniz kesinlikle sakal ile olan Bir Başka Adam Stili Modası Topuz Saç Sakal Trendine nazaran fazla daha sempatik ve daha azca çekici olmuş olursunuz.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir