Saç Bakımı

Erkek Saç Modelleri

Saç, kadınlar için önemli olduğu kadar erkekler için de çok önemlidir. Son zamanlarda gerek çevremizde olsun gerek sosyal medyada olsun karizmatik saç modellerine oldukça rastlamaktayız. Bu yazımızda sizler için sezonun trendi erkek saç kesim modellerini sizler için derledik.

En Güzel Erkek Saçı Modelleri ve Modası

  • David Beckham sayesinde, arkaların ve yanların kısa, üst saçın uzun bırakıldığı modele rastladık. Bu model erkekler için oldukça tercih edilmektedir.
  • Uzun ve öne doğru sarkan   ve hafif açılı kesilmiş saç modeli, değişik tarzlarda kullanılabilmesi ile birçok erkeğin tercihi arasındadır.
  • Asimetrik perçem şekilde ve açılı kesilmiş saçların en güzel yanı da tüm yüz hatlarını ortaya çıkarmasıdır. Özellikle de yuvarlak yüz tipine sahip erkekler için bu model harika durmaktadır. Perçemlerinizi ya kahkül gibi suratınıza düşecek şekilde kullanabilirsiniz ya da havaya dikebilirsiniz.
  • Klasik erkek saç modellerinden biri de yan saçların kısa, üst saçların uzun bırakıldığı modeldir. Bu şekil saçları taramanıza gerek de duyulmuyor, elleriniz ile saçlarınızı düzeltebilirsiniz.
  • Dağınık saçlar da her zaman ön plana çıkmıştır. Bu model uzun saçlı erkeklere harika durmaktadır.
  • Eğer saçınızı sıradan modelden ziyade iddialı şekilde kestirmek istiyorsanız alttan yapılan kesimleri deneyebilirsiniz.
  • Genelde tüm saçın kısa bırakıldığı model, kolay şekillendirilmesi sayesinde her zaman erkeklerin tercihi arasındadır.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu