Erkek Modası

Erkek Polo Tişörtleri ve Kombinleri

Yazın bunaltıcı sıcakları gün geçtikçe artmakta. Bu bunaltıcı havalarda insanlar ne giyerim diye çok düşünmektedir. Bu havalara en iyi çözüm de serin tutacak,  bir o kadar da rahat ve şık kıyafetler giymek olacaktır.

Erkek Polo Tişört Modelleri ve Modası

Bu sıcaklara en kesin çözüm şüphesiz şort ve tişört giymektir. Her ne kadar tişört diye geçsek de tişört seçimi şıklık açısından önemlidir. Bazen de ciddiyeti kaybetmemek gerekiyor.

Özellikle iş ortamlarında. İşte tüm bu söylediklerimin karşılı “polo tişörtler”. Polo tişörtler hem hafif, hem rahat hem şık, hem de serin tutuyor. Bu yüzden de erkekler için en çok tercih edilenler arasında.

Polo tişörtlerin başka bir özelliği ise çok kolay şekilde kombinlenebilmesidir. Jean, şort-kısa pantolon, kumaş pantolon, chino pantolon, eşofman, blazer ceket ile çok kolay bir şekilde kombinlenebilir. Takım elbise içine bile kullananlar var. Kısacası her giyime uygun bir tişörttür.

Polo tişört seçiminde nelere dikkat etmeliyiz?

  • Polo tişörtleriniz ne çok dar ne de çok bol olmalıdır. Vücudunuza tam oturmalıdır.
  • Etek boyu, pantolonunuzun üst kısmının yarısında yani kalça ortasında bitmelidir.
  • Kol boyu ise pazılarınızın ortasına kadar olmalıdır.
  • Yaka kısmı da çok önemli bir husustur. Ne çok dar bir yaka olmalı ne de çok bol.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir