Dövme Modelleri

Erkek Kol ve Omuz Dövme Modelleri

Biliyoruz ki birçok insan dövme tutkunu. Çevremize biraz baktığımızda bile dövme yaptırmış insanlar karşımıza mutlaka çıkmaktadır. Haliyle böyle olunca da dövmeye merakı olan ve dövme yaptırmak isteyen insan sayısı da git gide artmaktadır.

Erkek Kol Dövmeleri Modelleri

Erkekler genel olarak dövme bölgesi olarak kollarını seçmekte. İlk dövme yaptıracak olan erkek de şüphesiz koluna yaptırmak ister. Ne yaptırmak istediğine de karar veremeyince çevresine soru sorarlar. Çünkü dövme yaptırmak oldukça ciddi bir iştir ve o modeli yaptırmaya kararlı olmalısınız. Biz de bu yazımızda kollarına dövme yaptırmak isteyen erkekler için bazı modelleri sizlere sunacağız. Bu modellere aşağıdaki galeriden bakabilirsiniz.

Erkek Omuz Dövmeleri Modelleri

Erkeklerin dövme yaptırmak için en çok tercih ettiği bölgelerin arasında da omuzları vardır. Bu dövme modeli vücutta hoş bir görünüm bıraktığı için genelde erkekler bu bölgelerine dövme yaptırırlar. Özellikle de omuzdan başlayıp kola doğru inen ya da omuzdan boyuna doğru çıkan dövme modelleri erkekler tarafından çok tercih edilmektedir. Bu da her dövme gibi ciddi bir iştir ve dövme modelinizde kararlı olmanızda fayda vardır. Sizlere bu yazımızda omuzuna dövme yaptırmak isteyen erkekler için bazı omuz dövmelerini sunacağız. Modellere aşağıdaki galeriden ulaşabilirsiniz.

Erkekler İçin Kol ve Omuz Dövme Modelleri


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu