Erkek Modası

Erkek Giyiminde Son Trendler

Güzel Erkek Modası ve Erkek Giyim Modelleri

Erkek modası  oldukça çeşitlendi. Kendilerini tarzları ile konuşturacak olan erkek kıyafetlerinde şıklık oldukça hakim. Dar paça eşofman bu sezonda giyilen modeller arasında yerini alıyor.

Boyuna çizgili takımlar ise özel günlerinizde rahatlıkla kullanacağınız modeller arasındadır. Bu sezon erkek kıyafetlerinde her rengi görmek mümkündür. Pembe tonları dahi rahatlıkla tercih ediliyor.

Triko ve sweatshirt modellerinde ise blok şeritli modeller hakim. Hırkalar ise erkek modasının vazgeçilmezlerindendir.

Bomber ceket erkek modasında beğenilerek giyilen modeller arasındadır. Üst üste giyilen t-shirtler ile ayrı hava yaratmanız mümkündür. Bu sezona damgasını vuracak erkek modellerinden biride bermuda pantolon kesimleridir. Renk ve desen olarak da erkek modası canlılığını sürdürmüştür. Hafif kumaştan olan yelek modelleri ile kendinize iyi bir tarz yaratabilirsiniz.

Erkekler İçin Trend Giyim Önerileri

Erkekler, kadınlara göre aslında  ne giyeceğini uzun bir süre düşünmez ve ne bulursa üstüne geçirip dışarı çıkar. Ama bunun yanlış bir şey olduğunu söylemekte fayda var.En Güzel Erkek Kazak Modası ve Modelleri

Eşiniz, sevgiliniz varsa ya da henüz sevgiliniz yok ama kendinizi beğendirmek, şık görünmek istiyorsanız giyimkuşama dikkat etmelisiniz.

Çünkü kadınlar, erkeklerin giyimine de oldukça önem verirler. Şık olmanın yolu sadece modayı takip ederek olmaz. Şık olmanın en temel kuralı  vücut tipini doğru şekilde tanımak ve vücuda uygun giyinmektir. Bunun için basit kurallar vardır. Gelin buna bir bakalım.

Erkek Giyiminde Son Trendler
Erkek Giyiminde Son Trendler
 • Terzinizi doğru seçin. Vücut ölçülerinizi bilen bir terzi her zaman daha iyidir.
 • Kravat takıyorsanız kravatın kemer tokasına gelmesine dikkat edin. Daha uzun veya kısa kravat hiç hoş durmuyor.
 • Asla kravatınız ceket yakasından daha geniş olmasın. Kravatın rengi de önemli. Takım elbisenin rengi ile  kravatın rengi ve deseni  uyum içinde olmalı ve takım elbisenin önüne geçecek renkte ve desende bir kravat kullanılmamalıdır.
Erkek Giyiminde Son Trendler nelerdir
Erkek Giyiminde Son Trendler nelerdir
 • Ceket veya mont tercihiniz büyük olmasın. Giyeceğiniz ceket üzerinize oturmalı.
 • Takım elbise seçerken, seçtiğiniz takımın ceket boyu baş parmağın eklem yerine denk geliyorsa ceket boyunun uygun olduğu düşünebilirsiniz. Ayriyeten ceketinizin alt düğmesini asla iliklemeyin.
 • Gömleğin manşet kısmı, ceketten bir-bir buçuk parmak kadar dışarı çıkmalıdır.
 • Giydiğiniz pantolonun ayakkabı üzerine yığılmamasına dikkat edin.
 • Ayakkabınızı deri seçiyorsanız, kemerinizin de ayakkabı ile aynı renk olmasına dikkat edin.
 • Parmak arası terlikler sadece plajda tercihiniz olsun.
 • Unutmayın ki düz beyaz tişörtün modası asla geçmez.
 • Beyaz çorapları sadece spor yaparken seçin. Takım elbisenin altında beyaz çorap kötü bir tercih.
 • Çoraplarınızın ayakkabı ve pantolon ile aynı renk olmasına gerek yoktur.

Dünyanın En Pahalı Erkek Ayakkabıları

Erkek modasında farklı renkleri üzerinde taşımayı seven erkekler içindir. Yaz ayında dahi içe renkli atlet ve balıkçı t-shirtler giyilerek yeni bir imaj yaratmak isteyenlerin dönemidir. Sade renklere bu sezon elveda diyecek olan erkekler, cıvıl cıvıl bir moda ile karşımıza çıkacaklardır.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir