Erkek Dediğin Modayı Takip Eder, İşte Erkek Modası

Erkek Dediğin Modayı Takip Eder, İşte Erkek Modası
14 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 133 kez okundu.

Erkek Modası

Modanın sadece bayanlara özgü olduğu düşüncesi ortadan çoktan kalktı. Başlarda dünyadaki diğer ülkelerde (özellikle Avrupa ülkelerinde) başlamış olan erkek modası rüzgarına ait esinti son jenerasyona da ulaştı. Son 50 yıldır erkeklerin dünyasında modadan ciddi anlamda bahsedilebilirken zamanla bu ciddiyet arttı ve 15 yıldır erkek dünyasına ait moda konusu çılgınlığa ulaştı. Örneğin içinde bulunduğumuz son günleri ele alarak erkek modasına bir göz attığımızda kabanlardaki ünlü modelistlerin ellerinden çıkmış muhteşem çizgileri görmemek mümkün değil. Erkek kabanlarında 2017 farkı ne diyorsanız en büyük farkın daha ılımlı bir görünüşe sahip olduğunu söyleyebiliriz. 2016 yılında başlayan o ağır kabanlara elveda düşüncesi 2017 yılında daha da ilerlemiş görünüyor. ‘Erkek adamın kabanı da ağır’ olur düşüncesi ile boşu boşuna taşınan o ağır yüklere elveda… Artık çok özel kumaşların özel dokuları sayesinde yumuşacık ve hafif kabanlar içerisinde çok daha sıcak bir kış geçirilmesi mümkün hale geldi.

Erkek Ayakkabı Modası

Bayanların montları, kabanları ile ayakkabıları uyumlu olmalı da erkekler için uyumun bir önemi yok mu dersiniz? Eğer böyle düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İster modayı takip edenlerden olur isterseniz kendi modamı kendim yaparım diyenlerden… Her ne koşulda olursa olsun mont ve kaban ile ayakkabı uyumunu yakalamak gerekir. Sizler için erkek ayakkabı modası 2017 yılında neler anlatıyor konusunu da ele aldık. Ve gördük ki özel kabanlara uyumlu özel spor görünümlü botlar ile bu yıla başlangıç yapıldığını gördük. Çok fazla koyu renk trendi yok. En koyu renkler arasında sütlü kahve ve haki renklerin olduğunu görmekteyiz. Erkek ayakkabısı denildiğinde siyah ve kahverenginin dışında tanımadığımız çoğu renk ton ve ton seçenekleri ile 2017 yılını renklendirmekte.

Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkek ayakkabı modasında renklerden ve hafifliğinden bahsettik ama ya modelleri? 2017 yılında erkek ayakkabı modelleri nasıl bir görünüme sahip? Standart Harley Davidson modeli dediğimiz standart kışlık bot tarzı ayakkabılar her yılda olduğu gibi bu yıla da damgasını vuruyor. Ancak ayakkabı modasındaki seçenekler bununla sınırlı değil. Bağcıklı botların bilek kısımlarındaki cırt cırt bantlara eklenmiş fosforlu renkler erkekleri ele verecek. Ben buradayım diyen fosforlu renkler en çok sarı ve yeşil olarak karşımıza çıkmakta…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git