En Trend ve Güzel Tesettür Gelinlik Modelleri

En Trend ve Güzel Tesettür Gelinlik Modelleri
4 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 336 kez okundu.

Her kızın en büyük hayallerinden biri de şüphesiz gelinlik giymektir. Her sene birbirinden güzel ve değişik modeller karşımıza çıkmaktadır. Bu tabiki de tesettür gelinlik modelleri için de geçerlidir.  Mesela geçtiğimiz sene sade tesettür modelleri ön planda iken bu sene de işlemeli, taşlı modeller ön plana çıkmıştır.

Tesettür Gelinlik Modelleri ve Modası

Bu senenin tesettür gelinlik modellerinin en başında dantelli gelinlik modelleri gelmektedir. Bu senenin favori gelinlikleri, büyük dantel işlemeli ve gipürlü modellerdir. Ayriyeten de tesettür gelinlik modellerinde gelinliğin eteğinin kabarık olması göze çarpmaktadır.

Aynı zamanda bu sene de prenses modellerinin yanı sıra arka kısmı uzun gelinlik modelleri, kapalı bayanlar tarafından tercih ediliyor. Çünkü kapalı olan gelinlerin her zaman önceliği, gelinliğin kapalı model olmasıdır.

Her ne kadar güzel olması önemli ise, İslami ölçülere de bir o kadar uyumlu olması önemlidir.

Etek kısmının uzun ve kabarık olması tercih edilirken üst kısmı da vücuda oturması gereklidir. Bu sayede gelinliğin üzerinde bulunan dantel ve taş işlemeleri daha da ortaya çıkmaktadır.

Bu senenin tesettür gelinlik modellerinde renk tercihi ise beyazdan ziyade altın simli detaylar tesettür gelinliklerinde ön plandadır. Gelinliğin kuşak kısmında inci ile birleşen altın rengi detaylar çokça tercih edilmektedir. Bu detaylar aynı zamanda gelin başına da ilham vermektedir.

Tesettür gelinlik modellerinde her zaman yerlere kadar uzanan duvaklar kullanılmaktadır.

Tesettür Gelinlik Modelleri Galerisi

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git