Moda ve Kombin Önerileri

En Trend ve Farklı Dövme Modelleri

18.08.2019
1.516
En Trend ve Farklı Dövme Modelleri

İlginç ve Farklı Dövme Modası ve Modelleri

Artık aynı dövmeleri görmekten sizde benim gibi sıkıldınız mı? Sürekli modası geçen ve görme devam ettiğimiz dövme modellerine artık ModaKentim sayesinde son veriyoruz.

Hepimiz mutlaka dövme yaptırırken kendimize has dövme modelleri ararız. Karakterimize uygun aslında bizi temsil eden dövme modelleri ararız. Bizde buna dayanarak yeni ilginç dövme modelleri adlı bir galeri oluşturmaya karar verdik.

Farklı dövme modelleri çalışmamızda her türlü dövme modelleri bulabilirsiniz. Bilek dövme modelleri, göğüs dövme modelleri, erkek dövme modelleri, bayan dövme modelleri her şey mevcuttur.

Son zamanların en popüler ve kimsede olmayan dövme modellerini sizler için derledik ve bir araya getirdik. Yorum ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum yap bölümünden yapabilirsiniz.

En Güzel Dövme Modelleri ve Modası

Dövme stüdyolarında sizi bekleyen binlerce geçici, kalıcı dövme, el kınası modelleri mevcut. Bu sene dövme trendleri ne yönde olacak birlikte inceleyelim. Doğanın sembolleri kalıcı mürekkepler ile teninizin her köşesini süsleyecek.

Çam ağacı figürü, kelebekler, melek simgesi, kuş sürüsü, sonsuzluk işareti, kuru kafa, kanat modelleri, küçük hayvan simgeleri, takım armaları ve anlamlı sözlerle yazılan dövmeler çok popüler olacak.
Moda olan dövme modelleri arasında ateşböceği, kedi, sarmaşık, martı gibi semboller oldukça sık görülecek.

Renkli dövmeler ile kollar, bilekler, bacaklar, omuz ve enseler hareketlenecek. Daha ziyade bayanların zarif modeller tercih ettiği binlerce dövme stili arasından en çok göze çarpanlar bunlar.

Takı ve aksesuar kullanamayanlar için kalıcı yüzük, bileklik, küpe şeklinde dövmeler de parmakları, boyunları ve kulakları süslüyor. Bu yılın favori dövme modelleri her zevke hitap ediyor. Dövme sanatçısı başarılıysa ortaya adeta bir sanat eseri çıkıyor.

Çeşitli süsleme, gölgelendirme ve boya teknikleri ile dövmeniz sizinle ve karakterinizle bütünleşiyor. Uygun kıyafetler ile harika bir görünüm elde edebiliyorsunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.