Moda ve Kombin Önerileri

En Trend Sonbahar- Kış Erkek Modası

02.10.2017
411
En Trend Sonbahar- Kış Erkek Modası

Modanın kalbi Milano’da geçtiğimiz Ocak ayının sonlarında gerçekleşen moda haftasıyla sonbahar/kış sezonunda ne tür kıyafetlerin ön planda olacağı sergilenmişti. Gelin sonbahar ve kış koleksiyonunda hangi erkek giyim modellerinin moda olduğuna bakalım.

Hayvan Motifleri

  • Değişik, hayvan motifleri yeni sezonda yerini almış durumda. Eski dönemi andıran, vahşi hayvan motifleri barındıran bu kıyafetlerle doğayı yakından hissedebilirsiniz.

 Gri ve Tonları

  • Bu sezon ve gelecek kış sezonunda tasarımcılar erkek modasında gri ve tonlarını içeren renklere oldukça yer vermiş gözüküyor. Gri takımlar yeni sezonda oldukça moda.

Çizgili Kazaklar- Baskılı Pantolonlar

 

  • Şık olmayan ama havalı bir görünüm elde etmenizi sağlayan çizgili kazaklar ve baskılı pantolonlar, sonbahar-kış koleksiyonunda öne çıkan modeller arasında yerini aldı.

Askeri Desenler- Renkli Kürkler

  • Tasarımcılar yeni sezon için cesur çizgiler, renkli kürkler ile askeri desenleri bir arada kombinlemişler ve ortaya değişik bir tarz çıkarmışlar.

Deri Modası

  • Erkek modasında deri vazgeçilmez parçalar arasındadır. Deri bir kıyafeti yine deri bir parça ile kombinlemek mükemmel bir trend yaratabilir. Yeni sezonda bunu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü deri üstüne deri, bu sezonun trendlerinden.

Renkli Pantolonlar

  • Genelde erkekler pantolonlarında renk tercihi olarak siyah, kahverengi, lacivert gibi belli başlı klasik renklere yöneliyor. Fakat bu değişti. Tasarımcılar yeni sezonda canlı renkleri cesur desenleri pantolonlara da yansıtmış.

Spor Takım Elbiseler

  • Takım elbise kullanmayı pek sevmiyorum, rahat edemiyorum diyorsanız artık rahatlayabilirsiniz. Çünkü yeni trend takım elbiseler çok rahat ve aynı zamanda da şık. Artık takım elbise giyme konusunda fikrinizin değişeceğini söyleyebiliriz.

Beyaz-Siyah

  • Bu koleksiyonda da tüm moda devleri siyah – beyaz rengini belirgin olarak kullanmış. Siyah ve beyaz kıyafetlerle yeni sezon oldukça karşılaşabiliriz.

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.