Makyaj Önerileri

En iyi 10 Makyözden Makyaj Önerileri

Makyaj doğru yapıldığı takdirde insanları son derece güzel gösterdiği ve tüm kusurlarını kapattığı bir gerçek ama işin püf noktalarını bilmek gerekiyor. Kusursuz ve çok daha genç görünmek için dünyanın farklı noktalarından 10 makyöz bakın hangi önerilerde bulunuyor:

Wendy Lick Chicago:  Chicago’da yaşayan ve ünü dünyaya ulaşan bu makyaj ustasının önerisi kapatıcıların kullanılan fondötenden biraz daha açık tonda olması ve sadece gözaltında mor olan bölümlere değil, bunun yanında burun etrafına ve göz çukurlarına da uygulaması. Akabinde ise doğru fondöten kullanılması.

Tanya Millet Victorville CA: Calıfornia kentinde yaşayan bu makyöz ise kişilere rujlarını unutmalarını durumunda pratik bir öneride bulunuyor. Hem de doğal bir yöntem bu. Dudak kremi ile pembe far veya pudra ile birleştirilmesi ile elde edilen bileşenin dudaklara sürülmesini öneriyor. Kullanıldığında ise ortaya canlı, parlak dudaklar çıkıyor.

Ellice Schwab NYC:  Basit bir öneri. Dudak ve gözaltı kalemi uygulanırken dirseklerin en rahat biçimde olması. Böylece kalemler çok daha rahat sürülüyor.

Sherri Hubner SnogualmieWA: Eğer gözleriniz solgun görünüyor ise mavi, yorgun görünüyor ise o zaman kırmızı gör farının uygulanması Washington’da yaşayan makyözün önerisi.

Ricki Gurtman Morgan VilleNJ: Kirpiklerin hem uzun, hem de yoğun görünmesini isteyenlere gelen önerisi ise iki farklı maskaranın üst üste uygulanması.

Tia HebronSandy SpringsGA: Fondöteni cilde uyguladıktan sonra ellerinizi iyice özellikle avuç içlerini ovalamanız ve sonrasında avuç içinizi fondöten sürülen yerlerde gezdirmeniz. Böylece makyaj daha kusursuz ve doğal görünecektir ibaresini kullanıyor makyaöz.

Barbara Stone NYC: Doğal bir makyaj önerisi de bu makyözden. Önce fondöten, sonra allık, ruj ve en son göz farının uygulanması.

Bobbi Brown: Banyo yapıldıktan sonra sıcak sudan kirpiklerin etkilenmemesi için kirpik kıvırıcıların kullanılmasını uzman öneriyor.

Kimberly Soane Newyork City:  Bakışların çok daha güzel olması için göz kapağındaki çizgi ile kirpik çizgisinin ayrı olmaması. Bunun içinde önce göz kalemi veya farın uygulanması sonrasında ise göz kalemiyle ile göz kapağının kaldırılarak hafif dokunuşların yapılması.

Shelby Sterrett San Diego: Göz altı ve üstüne siyah göz kalemi, kırmızı allık ve pas kırmızısı dudak rujunun kullanılması ile son derece iddialı bir makyaj yapılarak kişi farkını ortaya koyabilir.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu