En Güzel Yaz Modası ve Yazlık Elbise Modelleri

En Güzel Yaz Modası ve Yazlık Elbise Modelleri
29 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 8 kez okundu.

En Güzel Yazlık Elbiselerde Kombin Önerileri

Bu sene kış ayları önceki yıllara göre çok çetin şartlarda geçti. Bu kadar sert bir kış ayını geride bırakırken modacılar da bu senenin yaz koleksiyonunu olabildiğince renkli bir şekilde tasarlamaya çalıştılar.

Renk Uzmanı Hilal İnan kıştan dolayı hepimizin sıkıldığını ve kasvetli havalara alıştığımızı ancak bunu bu yazı çok renkli geçirerek aşabileceğimizi söyledi.

Bu sene özellikle 70 ve 80’lerin modasından bazı kesitler görebiliriz. O dönemlerin parlak renkleri bu seneki en yeni yaz modası koleksiyonlarında da kendisine yer buldu.

Kırmızı ve Mor

Bu senenin öne çıkmış olan rengi pek çok şeyin simgesi olan mor. Mor renk ihtişamın, lüksün ve kalitenin rengidir. Mor ve tonlarını bu sene sıklıkla görebiliriz. Morun yanında bir diğer ön plana çıkan renk ise kırmızı.

Herkese çok yakışan bir renk olan kırmızı renk bu sene de moda. Ancak kırmızı rengi tercih ederken mümkün olduğunca aynı tonlarda seçebilirsek daha iyi olur. Kırmızının spiced apple ve kahverengiye yakın kırmızı tonu bu sene en çok tercih edilen ve moda olan renkler arasında.

Lime Punch ve Mavi

Lime punch rengi neon sarısını içerir ve yeşil yansıması bir renktir. Bu renk oldukça göz alıcı bir renktir. Herkes tarafından kolaylıkla farkedilebilir. Eğer mor, kırmızı, sarı ve lime punch rengi sizin için çok abartılı olan renklerden bazıları ise daha sade ve hoş bir renk olan nil yeşilini de tercih edebilirsiniz.

Bu renkte bu senenin moda olan renkleri arasındadır.

Bu renklerin yanında her yazın en favori renklerinden birisi olan ve herkesin sık sık tercih ettiği renklerden birisi olan mavi de bu senenin yaz modasında en çok tercih edilen renklerden birisi.

Özellikle mavinin kobalt tonu ile pek çok dikkat çekici ve ilginç kombinler yapabilirsiniz. Mavi ve beyaz ile çok güzel kombinler ortaya çıkmak sizin elinizde. Pek çok renkle uyumlu olan mavi rengi yaz ayları için çok ideal bir renktir.

Kombinlerde Uygun Renkleri Seçmek Önemlidir

İnternetten o sezonun modasını en ince ayrıntısına kadar takip edip bütün kombinleri tek tek incelesek te yine de kendimize kombin yaparken bize hangi rengin en uygun renk olduğunu ve onlarla beraber kombin yapacağımız diğer kıyafetlerin hangi renk olması gerektiğine bir türlü karar veremeyiz.

Renk seçimi insanların sadece giyim tarzına göre şekillenmez aynı zamanda da ruh hali ve genel olarak hayata bakış açınıza göre de şekillenir.

Bu yüzden kombinlerinizde buna da dikkat ederek seçimlerinizi gerçekleştirin. Özellikle bu sene en çok tercih edilen renklerden birisi olan ve toplum içinde de birden yayılarak herkes tarafından tercih edilen renk olan haki yeşili de kombinlerinizde tercih edebileceğiniz renklerden birisidir.

Bu rengi eğer oranj rengi ile veya punch lime rengi ile kombinlerseniz çok farklı ve göze hitap eden bir kombin yaratabilirsiniz.

Pantolon ve Gömlek Kombinleri

Beyaz renk giyilmesi en zor olan renklerden birisidir. Özellikle beyaz renk pantolon herkesin giyebileceği ve herkese yakışan bir pantolon değildir.

Beyaz renk sadeliğin temsilcisidir ve eğer beyaz rengi diğer renklerle kombinlemeyi başarabilirseniz ortaya çok sade ve çok zarif bir kombin çıkacaktır. Bu sene özellikle pantolon modellerinin çeşitlenmesiyle çok farklı kombinler görebilmek mümkün. Hafif bol gömleklerle bu senenin spor ve sade pantolonları ile salaş ama şık bir görünüm elde etmek oldukça mümkün.

Bir diğer pantolon çeşidi olan yırtık pantolonlar ise bu sene özellikle deri ceketlerle birlikte tercih ediliyor ve sanki rockn roll konserine gidiyormuş gibi bir hava katıyor.

Bunun yanında kot ceketi sadece yırtık pantolonlar veya kot pantolonlarla kombin yapmak zorunda değilsiniz.

Yazın vazgeçilmezleri olan efil efil elbiseler ve eteklerin üzerine de bu kot ceketleri tercih ederek çok şık ve zarif bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Özellikle koyu renk etekler üzerine açık renk hatta beyaz renk tişört giydikten sonra üzerinize kot bir ceket almak çok göz kamaştırıcı bir kombin olacaktır. Bu sene yaz modasının en çok göze çarpan gömlek modeli ise keten gömlekler. Bu gömlekler ile de oldukça şık ve asil bir görünüme sahip olmak mümkün.

Etiketler:

En Güzel Yaz Modası ve Yazlık Elbise Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. emine dedi ki:

    En trend yaz modası , en güzel yaz modası , en yeni yaz modası ve modelleri yazınızı beğendim.

    1. Ayten dedi ki:

      En Yeni Yaz Modası yazımızı beğenmenize sevindik. Saygılarımızla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git