Moda ve Kombin Önerileri

En Güzel ve Trend Bikini Modelleri ve Modası

14.08.2018
155
En Güzel ve Trend  Bikini Modelleri ve Modası

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte, tatil planları yapılmaya başlandı. Tatilin vazgeçilmezi olan ve bayanların en çok dikkat ettiği konulardan biri tabi ki bikini modelleri oluyor. Birbirinden şık ve renkli detaylara sahip model seçenekleri çok fazla alternatif sunuyor.

Bayanların plajlara renk kattığı trend bikini modelleri bu yazda oldukça renkli ve şık modellerden oluşuyor. Yaz ayında plajlarda cıvıl cıvıl bir hava esecek gibi. Bu yıl mayo ve bikini modellerine bakıldığında zirvede eskiye dönüş olduğu görünüyor. Nostaljik bir hava plajlara hakim bir durumda. Deniz kıyafeti konusunda her zaman modayı takip eden bayanlar için birbirinden ünlü markalar çok fazla model seçeneği ile göz dolduruyor.

Asaletin Rengi Siyah

Mayo ve bikini modellerinde bu yılda asaletin rengi olarak siyah modeller karşımıza çıkıyor. Seksi ve tasarım harikası bu ürünler bayanların beklentilerini karşılayacak türden. Siyahtan vazgeçmem diyenler için kusursuz birçok mayo ve bikini model seçeneği bulunuyor.

Farklı seçeneklere sahip modeller ile yanık bir ten sayesinde daha seksi görünmek de mümkün hale geliyor. Sadeliği seven fakat seksi görünmekten vazgeçmeyen bayanlar için siyah her zaman en iyi alternatif olabiliyor.

Fırfırlı Detay Modeller

Bikini modelleri arasında bu yıl gözümüze çarpan en dikkat çekici modeller fırfır detaylarına sahip modeller oluyor. Özellikle sevimli bir görüntü elde etmek isteyen bayanların tercih ettiği modeller de renk seçenekleri de oldukça fazla.

Şirin bir görüntü isteyen kişiler için iyi bir alternatif olan çeşitler için farklı firmalar çok fazla seçenek sunmuş durumda.

Farklı detaylarla süslenmiş fırfırlı modellerde üst kısım omuz hizasında olan modeller çok fazla rağbet gören seçenekler arasında.

Yüksek Bel Modeller

Eskilere dönüşte en fazla dikkat çeken modeller arasında yüksel bel modelde olan bikiniler dikkat çekiyor. 50 ve 60’lı yıllarda popüler olan modeller şimdilerde firmaların yeni gözdesi olmuş durumda. Farklı renk ve detaylar ile çeşitlendirilmiş bikini modelleri ile plajlarda çok şık görünebilirsiniz.

Özellikle yüksek bel model seçenekleri bel kısmında hafif fazlalığı olan bayanlar için daha fazla tercih ediliyor. Bu modellerde düğme detayları dikkat çeken ayrıntılar arasında.

Doğru Bikini ve Mayo Seçimi

Yaz aylarının gelmesiyle bayanların mayo ve bikini seçim telaşı başlıyor. Bu seçimlerde doru kararı vermek en az bikini modeli kadar önemli. Her bayan vücut tipine göre maya ve bikini seçimi yaparak daha havalı görünebiliyor.

Önemli olan vücut tipinizi iyi tanımak ve ona göre tercih yapmak olacaktır. Beğendiğiniz bir model yerine yine modaya uygun vücut tipinize göre bir model tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır.

Örneğin Üst kısmı alt kısmına göre daha kalın olan bayanlar için halter model bikiniler her zaman daha şık olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.