Tesettür Modelleri

En Güzel Tesettür Modası ve Modelleri

Tesettür Abiyelerde Moda

Tesettür modasında, geçen yıla nazaran feminen tarzda tunik modelleri ve pardösü modelleri göz önüne çıkıyor. Birbirinden renkli pardösü ve ferace modelleri yaz tesettür modası içinde bizleri bekliyor.

İlkbahar Yaz Tesettür Modası

Bu  sezonda gördüğümüz pudra, haki yeşili ve toprak tonlarının yerini bu sezonda daha karakteristik ve feminen renkler alıyor.

Bu sezon, tesettür modasında daha baskın renkler görmeye alışmamız gerekiyor.

Tesettür abiye elbise modelleri  türünde de daha feminen görünümler dikkat çekiyor.

Abiyelerde geçtiğimiz senelerde yaygın olan sade şıklık, yerini daha pırıltılı, payetli ve simli kumaşlara bırakıyor.

Geçtiğimiz senelerde daha sade tarzda pudra ve haki yeşili tonlarında abiye elbiseler kullanılırken  tesettür modasında simli ve parıltılı abiye elbise takımları dikkat çekiyor.

Yenilenen sezon tasarımlarında, ışıltılı kıyafetleri seven kadınlar için bolca seçenek bulunuyor.

Payetli abiye tesettür modellerinde ise yenilenen sezonda sade tasarımlarda çiçek ve benzeri desenler dikkat çekiyor.

Işıltılı modeller yerine şıklığı ile dikkat çeken motifleri tercih ediyorsanız, hardal sarısı, zeytin yeşili ve kobalt mavisi tonlarında sade abiye modellerini de kullanabilirsiniz.

Tesettür tunik modellerinde ise Tesettür Abiye Abiye Modellerine kıyasla daha sade modeller ön plana çıkıyor. Bu sezon tesettür tunik tasarımlarında geçen sezonda sönük kalan çizgili tunik modelleri daha yaygın kullanılıyor.

Çizgili tuniklerde, aynı yöne giden çizgilerden ziyade, her biri farklı yöne giden çizgiler pudra, kahve be bej renkleri ile birlikte tercih ediliyor.

Tesettür pardösü modellerinde ise pembe ve kırmızı tonlarında, hem sportif hem de romantik tarzda desenler dikkat çekiyor.

Tesettür Abiye Modelleri ve Tesettür Abiye Fiyatları

2018 sezonunda yenilenen tesettür abiye modelleri, geçtiğimiz senenin sadeliğinin yanı sıra ışıltılı ve payetli detayları ile dikkat çekiyor.

Düğün, nişan ve özel gecelerde siz de kendi tarzınıza uygun yeni sezon tesettür abiye modelleri ile şıklığınızı ortaya koyabilirsiniz.

Peki, tesettür abiye fiyatları kadınlara ne gibi seçenekler sunuyor?

Ucuz Tesettür Abiyeler

 

Tesettür abiye modellerinin binlerce farklı çeşidinin olması, her bütçeye uygun seçenekleri kadınlara sunuyor.

Siz de kendi zevkinize uygun abiye modellerini, bütçenize uygun seçeneklerle bulabilirsiniz.

2018 sezonunda yere kadar uzanan etekleri ile daha bol kesimli abiye modelleri yoğun olarak kullanılırken, vücudu nispeten daha fazla saran bilek boy abiye modelleri de tercih ediliyor.

Tek parçadan oluşan tesettür abiye modelleri ise 2018 sezonunda iki parçadan oluşan modellere kıyasla çok daha fazla tercih ediliyor.

Tesettür abiye fiyatları geçen sezona kıyasla benzer değerler taşıyor.

Kumaş, kesim ve marka seçeneğine göre uygun fiyatları ile dikkat çeken tesettür abiye modelleri bulabileceğiniz gibi, yüksek fiyatlı modelleri de bulunuyor. Markalar tarafından yaz aylarında yapılan kampanyalarla birlikte, hem şıklığı ile dikkat çeken hem de zarafeti ile göz dolduran modelleri 100 ile 300 TL arasında bulabilirsiniz.

Daha yüksek fiyatlı tesettür abiye modelleri ise gösterişli detayları ile dikkat çekiyor.

Farklı markaların özel tasarım kreasyonlarında bulabileceğiniz yüksek fiyatlı tesettür abiye modelleri ise 800 TL ile 2.000 TL arasında değişiyor.

 


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu