En Güzel Tesettür Abiye Modelleri

En Güzel Tesettür Abiye Modelleri
13 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 98 kez okundu.

Trend Tesettür Giyim Abiye Modası ve  Modelleri

Bayanların konu tesettür giyim olduğunda göstermiş oldukları özen ve seçicilik abiye modellerde çok daha fazla ön plana çıkmaktadır. Abiye tesettürler birbirinden zarif modellere sahiptir.

Diğer abiye modellere uygulanan tüm kumaşlar tesettür abiye elbise modellerine de uygulanabilmektedir.

Genç tesettürlü bayanlar için canlı renkler ve genç kesimlere sahip modern çizgide tesettür abiye modeller mevcuttur.

Pantolon üzerine uzun (topuklara kadar) yelekler veya üst beden ve alt beden farklı renklerden oluşan işlemeli elbiseler daha çok gençler tarafından tercih edilmektedir. Tesettür abiye modelleri için tasarlanan süslemeler nakış, taş, boncuk ne olursa olsun kol ağızlarına, etek uçlarına, bele uygulanmaktadır.

Tesettür abiye modellerinde genel olarak abartılı modeller kullanılmakta iken tesettür abiyede sadelik yine ön plandadır.

Zarafetten ve sadelikten ödün vermeyen abiye elbise modellerinde bu çizgiyi yakalamak oldukça zor olmasına rağmen moda çizgisinin modern dünyasında birçok model bulmak mümkündür.

2017-tesettur-abiye-modelleriOldukça şık aksesuarlar ile abiye elbiselere kendine has bir görünüm kazandırılmaktadır.

Abiye tesettür modellerinde çoğunlukla koyu renkler kullanılmaktadır. En çok kullanılan tasarımlar pantolon, dar, uzun etek üzerine tasarlanan etek veya pantolon boyundaki ceket veya yelekli ikililerdir.

Çok fazla parlak kumaş tercih edilmemektedir. Abiyenin kullanılacağı mekana göre eteklerde çan kesim veya dar kesim tercih edilmektedir. Üst beden kısmının da çok dar olmaması ama bu bolluğun da abiyenin ağırlığını bozmaması arasındaki ince çizgiye dikkat edilmesi önemlidir.

Tesettür abiye elbise modelleri çok uçuşmayacak kesimlerde tasarlanmaktadır. Modern kesimlerde tasarlanan abiyeler aksesuarlar (özellikle eşarp tercihi) ile daha da göz alıcı bir hal alırken aynı zamanda kişinin kendi tarzını daha doğru yansıtmasına da izin verilmektedir.

Abiyenin uzun olması diğer detaylar ile boğulmadan modern çizgilerle nefes almaktadır.

Yaz ayı düğün ve nişan ayı. Tesettür abiye elbise modası da canlandı. Renkli kumaşlardan yapılan elbiseler ile ortamda göz boyayacaksınız. Dar elbise modellerinden ziyade belden sonra genişleyen modeller her zaman tesettür abiye modasında yer alır. Üzerine alınan bir ceket ve bu ceketin özellikle ince bir işleme ile süslenmesi de çok önemlidir. Renk ise istediğiniz tarzı seçebilirsiniz. Narçiçeği rengi bu yıl tesettür abiye modası için güzel bir renk olmuştur. Kıyafetlerde renk yanı sıra dantellerde kısım kısım kullanılmıştır

Bele oturan ceket modası bu sezonda güncelliğini korumaktadır. Ceket ve etek renklerinde farklılık gelmiştir. Ceketler özellikle işlenmiş olacak ve etekler ise uzun ve balıkçı etek tarzında ya da kalem etek modelleri ile bütünlük sağlanacaktır.

Etek ve ceket yanı sıra sade bir tesettür elbise ile geceye şıklık katabilirsiniz. Kollar hafif dik ve belinde kemer olan elbiseler çok hoş durur.

Etek seçimi yaparken sadelikle beraber düzgün dikilmiş olanları tercih edin. Üzerinizde iyi durmayan kıyafetler hoş görüntü yaratmaz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git