Moda ve Kombin Önerileri

En Güzel Tesettür Abiye Modelleri ve Modası

07.11.2019
481
En Güzel Tesettür Abiye Modelleri ve Modası

Tesettür Abiye Giyim Modelleri

Tesettür abiye modası ister günlük kullanımda ister özel günleriniz ve davetlerde tercih edeceğiniz şıklığınıza şıklık katacak hemen hemen her zevke hitap eden geniş renk ve desen seçenekleri ile sizlerle buluşuyor.

Yeni sezonda daha çok ilgi çekenler ise şık pardösüler, kullanışlı feraceler, minimal tasarım ceketler ve trenchcoat’lar.

tesettur-abiye-modelleriTesettür modası 4 mevsim hareketli geçeceğe benziyor öyle ki sadece yaz ayında bitmeyecek kadar fazla trend ve detay var.

Geçtiğimiz abiye sezonunda daha çok kullanılan toprak, pudra gibi soft tonlar bu yılda da kendisini daha baskın daha çarpıcı ve göze çarpan renklere bırakmış diyebiliriz.

Pudra pembesi, toprak gibi soft tonlara yeni sezonda rastlamamız pek mümkün gözükmüyor.

Feminen tarzın baskın olduğu ve her modelde göze çarptığı güzel tesettür giyim modası rüzgârı çok hızlı eserek başlıyor.

tesettur-abiye-modelleri-2017Farklı tesettür abiye modelleri ve trend renklerini incelerken hızlı ve etkili bir giriş yapan pırıltılar, payetler, simli kumaşlar ilk göze çarpanlar. Özellikle tesettür abiye takımlarında olan eteklerde ya da ceketlerin kollarında simli ya da pırıltılı detaylar görmemiz mümkün.

Düğünlerde, özel davetlerde, doğum günlerinde, kokteyllerde, iş yemeklerinde, veli toplantılarında, cemiyetlerde ya da şık bir gece davetinde ışığınızdan ödün vermemek istiyorsanız ışıltılı detayları seviyorsanız sizin için tesettür abiye modellerinde bol bol seçenek olacağa benziyor.

Şıklığına önem veren muhafazakâr kadınların en önemli tercihlerinden birisi de feraceler.

Ferace modelleri çiçek açıyor.

Feracelerin vermiş olduğu rahatlığı başka bir şeyin vermediğini bilen kadınlar sokakta, alışverişte, düğünde, davette ya da piknikte rahat olmak için feraceleri tercih ediyor.

Tesettür Ferace modellerinde ise çiçek motifleri daha çok ilgi göreceğe benziyor.

En Güzel Tesettür Abiye Modası ve Modelleri

Tesettür moda dünyasının en yeni renkleri, en şık tasarımları ve kendinden sık sık söz ettiren elbiseleri ile sezonu daha şık, iddialı ve istediği ölçüler dâhilinde geçirmesini temenni ediyoruz.

Trend tesettür abiye modelleri arasında gezinirken gözümüze birçok model ve renk çarpıyor. Özellikle kullanılan renkler ve işlemeler yeni tasarımların habercisi.

Geçen senenin kullanılan renklerinin yerine yeni özel renkler gelmiş durumda. Böylelikle yeni kullanılan renkler hem daha şık hem de daha gösterişli.

tesettur-abiye-modelleriHerkesin tarzına göre, kendine yakıştırdığı, beğendiği ve “ benim rengim “ diye tabir ettiği renk ve modeller elbette vardır.

Özellikle özel bir gün ya da davete hazırlık yapanlar bu konuda daha hassas davranırlar.

Biz de bu konuya dikkate alarak size yardımcı olmak adına biraz inceleme yaptık ve en güzel tasarımları sizin beğeninize sunmak istedik.

Yeni renklerin ihtişamlı duruşu, desenlerin farklı yönleri, tafta kumaşın elegan duruşu, desenleri farklı yönleri ile beğenebileceğiniz çok sayıda abiye tesettür modeli hoşunuza gidecek.

2017-tesettur-abiye-modelleriHavalar soğumaya, renkler değişmeye ve bu sebeple kumaşlar kalınlaşmaya başladı.

Yeni sezonda moda rüzgârı sonbahar havasına uygun bir şekilde esmeye devam ediyor. Tasarımcılar ise bunu değerlendirerek hem daha farklı kumaşlar hem daha farklı renkler hem de her bütçeye uygun olan fiyatlar ile yeni tasarımlarını sunmakta.

Bu yıl beğenebileceğiniz detaylar ile kendinden siz ettirerek, markaların üzerinde durduğu detaylara bakacak olursak kendi zevkinize uygun modelleri rahatlıkla bulmanız mümkün.

Tasarımlarıyla göz dolduran abiye tesettür modelleri tafta kumaş farkıyla daha bir şık ve gösterişli duruyor.

Romantik ışıldamanın yansıdığı modeller de değişik stillerin yer alması, elbiselere canlılıkla birlikte yeni bir görünüm katıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.