Abiye Elbise Modelleri

En Güzel Straplez Elbise Modelleri

Straplez Abiye Elbise Modası ve Modelleri

Abiye elbise ve kıyafetler bu sezonda çok revaçtadır. Omzu geniş bayanların tercih etmeleri gerekli bir kıyafettir.

Özel günlerde straplez abiye modelleri tercih edilmesi hem şık durması hem de tarzınızı yaratmasıdır. Bu sezon payetler, danteller ve işlemeli straplez çeşitleri gündeme geliyor.

Straplez elbiseleri mini ya uzun giyebilirsiniz. Belden oturan modelleri ve etek kısmı kabarık olanlar bu sezon tercih edilmektedir. Topuklu ayakkabılarla çok şık durmaktadır.

Straplez transparan abiye elbise açık giysi ağırlıklı olduğundan ayrıca sırt dekoltesi ihtiyacınız kalmayacaktır. Sade olarak ya da renkli modellerle süsleyebilirsiniz. Kemeri değişik renklerle yaparak kendinize uyum yaratabilirsiniz.

Takı ve aksesuarları fazla gösterişli seçmeyin. İki farklı renkleri straplez modellerinde bu yıl göreceksiniz. Su yeşili renklerin ağırlıkta olduğu güzel bir sezon bu yıl olacak. Yaz geceleri için tercih edilen modeller arasında straplez tarzı elbiseler çok tutmaktadır.

Kendini hoş ve alımlı göstermek isteyenlere özel çok çeşitli renk modelleri bulunur.

Tül ve dantel ağırlıklı modellerle güzel gecelere damganızı vurabilirsiniz.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu