Ayakkabı Modelleri

En Güzel Stiletto Ayakkabı Modelleri ve Modası

Stilettolar zariftir, şıktır ve her ortama yakışır. Kadınlar bir kez alıştı mı asla bırakamazlar stiletto modellerinden birini. Eğer stiletto modelleri tercih edeceksiniz konforu bir kenara bırakmanız gerekiyor.

Kadınlar için şıklık demek fedakarlık demektir. Her ne kadar stilettoların uzmanlar tarafından sağlığa zararlı olduğu söylense de stiletto ayakkabı modellerinden birini giymek isteyen bir kadın mutlaka o stilettoyu giyecektir. Sağlığa zararlı olup olmamasını da pek umursamazlar.

Stiletto

Stiletto Ayakkabı Modelleri Şıklığı Bir Harika

Zarafetin ayakta bulunuş biçimi olan stiletto kadınlara özgüven sağlıyor. Stilettoyu giydiğiniz andan itibaren parmak uçlarınızda zarafeti hissedeceksiniz. Stilettoların ince topuklu olması ve sivri burunlu olması ayrı bir zarafet katar. Bu detaylar kadınlara ayrı bir zarafet katar. Stilettoları her türlü kıyafetinizin altına tercih edebilirsiniz. İster kot pantolonunuzla tercih edip spor bir görünüm oluştururunuz. İsterseniz kalem eteğin altına giyip ofis stilinizi yaratırsınız. İsterseniz abiyelerinizle beraber düğün kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Anlayacağınız stiletto kullanımı geniş bir yelpazeye sahip.

Kalem Eteğin Vazgeçilmezi Stilettodur

Kalem etek ve stiletto ikilisinin namını duymayan yoktur sanırım. Bu ikilinin yarattığı seksi hava her kadına özgüven verir niteliktedir. Özellikle ofis ortamında tercih edeceğiniz bu kombine gömlek veya dar kazaklarla şık görüntüler elde edebilirsiniz.

Stiletto Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmeli?

Stiletto 2021 model

Stillettoları tercih ederken 5 cm tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Her ne kadar şıklığına düşkün olsa da sağlık yönüne de bakmamız gerekecektir.

Topuklu ayakkabılarda 5 cm tercih etmeniz ayak sağlığınız için önemlidir. Bunun dışında bel kalça ve duruşunuzu da destekliyor.

Bayanlar yaz ayının gelmesiyle birlikte daha şık ve rahat ayakkabı seçimlerini yapmaya başladılar. Stiletto ayakkabı modelleri özellikle 80 dönemlerinden çizgiler taşır. İddialı ve hoş görünmeyi seven bayanlar için özel tasarlanmıştır. Günlük hayatta rahatlıkla kullanılır. Parti ya da özel günlerinizde de istediğiniz gibi giyebilirsiniz. Stiletto ayakkabı da özellikle renk çeşitliliği sizleri büyüleyecektir. Öz güveni yüksek olan bayanların özellikle tercih ettiği modellerdir. Vücuduna güvenen bayanlara özel renk modelleri ile şıklığınızı yaşayacaksınız.

Mağazaları süsleyen stiletto ayakkabı modellerinden birine sahip olarak kendi modanızı yaratabilirsiniz. Elbiselerin hepsine rahatlıkla uyar. Dar pantolonlar ile gayet şık görüntüleri yakalayabilir ve leopar desenleri ile stilinizi gösterebilirsiniz. Desenli modelleri bu yaza damgasını vuracaktır. Stiletto ayakkabı sadelikle şıklığı seven bayanlara özel tasarımlardır. Kaliteyi ayağınızda hissedecek ve modanın rüzgarına kendinizi kaptıracaksınız. Uygun renk seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Gece kıyafetlerinize hoş bir esinti getirir. Gündüz spor tarzı pantolonlarınızla da rahatlıkla giyebilirsiniz. Sevdiğiniz renklerden oluşan kombinelerle bu yaza damganızı vuracaksınız.

Stiletto Ayakkabı Modelleri Resimleri

Giyeceğiniz stillettoyu 8 cm ve üstü seçerseniz özellikle bu ayakkabı sivri uçlu olursa bel, kaça ve ayaklara anormal bir yüklenme gerçekleşir. Böylece sağlık yönünden olumsuz etkilenirsiniz.  Kas kasılmaları yaşayarak bedeninize zarar verebilirsiniz.

Ayaklara fazla yük bindiği için eklemlerde kireçlenme olabilir. Anlayacağınız fazla topuklu ayakkabı giymeniz sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecektir.

5 cm topuk tercih ederek daha sağlıklı bir stil oluşturabilirsiniz.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu