Saç Bakımı

En Güzel Sonbahar Saç Trendleri

Eşit Uzunluktaki Saç Modelleri ve Modası

kisa sac 8324e4d8 0474 4c94 8b83 6615f0ee1b96 1 | Moda Ve Kombin Önerileri

Son zamanlarda gördüğümüz kadarı ile bu tarzda saç kestirenlerin çok olduğunu görmekteyiz. Bu yıl saç uzunluğu olarak orta kesim saçlar ön planda. Ayriyeten de saçın yüze düşen bölümüne atılan katlarla kesimi hareketlendirebilirsiniz.

A Kesim Saçlar ve Modelleri

dalgali lob sac modeli | Moda Ve Kombin Önerileri

Değindiğimiz gibi orta kesim saçlar bu yıl oldukça öne çıktı.  Bu tarz kesimde birbirinden farklı modeller mevcut. Fakat lob tarzı A kesim saçlar bu yıl daha da ilgiyi üzerine çekmekte. Siz de bu modellerden yararlanabilirsiniz.

Pixie Kesim Saç Modelleri

razor kesim pixie sac modelleri | Moda Ve Kombin Önerileri

Pixie kesim, ünlülerin de oldukça tercih etmesinin ardından 2017 sonbahar-kış ve 2018 saç modelleri modasında oldukça popüler hale gelmiştir. Siz de  farklılık yaratmak istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

Balyajlar Saç Modelleri

hafif balyaj uygulamasi orta boy saclar icin | Moda Ve Kombin Önerileri

90’lı yıllarda yüzü çerçeveleyen balyajlar moda olmuştu. Bu yıl da yüzü çerçeveleyen balyajlar ilgi görmektedir. Tabii ki daha modern şekilde. Dikkat etmeniz gereken husus, yüz şeklinize uygun renkleri kullanmaktır.

Dipleri Koyu Bırakılmış Sarı Saçlar Modelleri

237353842831416395 KSrWpU5S c | Moda Ve Kombin Önerileri

Bilindiği üzere bu tipteki saçlar yeni karşıma çıkmadı. Çevremizde sıkça karşımıza çıkmaktadır. Bu sezon da bu tarzdaki saçları rahatlıkla görebiliriz. Fakat doğru şekilde yapılmadığı takdirde sizi kötü gösterebilir. Bu yüzden bu işi anlayan birine bu saçı yaptırmanız sizin için iyi olacaktır.

At Kuyruğu Saç Modelleri

sıkı atkuyrugu modeli 2015 | Moda Ve Kombin Önerileri

At kuyruğu saçlar her zaman trendler arasındadır. Bu sonbaharda da tepede sıkı bir şekilde toplanmış ya da ensede sıkı bir şekilde toplanmış at kuyruğu modelleri trendler arasındadır.

Dağınık Saç Örgü Modelleri

427f5503 ca5c 4557 8036 01631f7f8bdd | Moda Ve Kombin Önerileri

Saç örgülerinde de dağınıklık öne çıkmaktadır. Uğraşılmamış, dağınık tipteki örgü modellerini siz de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kirpiklere Kadar Uzanan Kahküller Saç Modelleri

uzun dalgali sac kahkul | Moda Ve Kombin Önerileri

2017 sonbahar saç trendlerinin arasında kirpiklere uzanan kahküllerre revaçta. Kahkül kullanmayı sevenlerdenseniz siz de bu sonbahar sezonunda trendi yakalayabilirsiniz.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir