En Güzel Sonbahar Saç Trendleri

En Güzel Sonbahar Saç Trendleri
11 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 142 kez okundu.

Eşit Uzunluktaki Saçlar

Son zamanlarda gördüğümüz kadarı ile bu tarzda saç kestirenlerin çok olduğunu görmekteyiz. Bu yıl saç uzunluğu olarak orta kesim saçlar ön planda. Ayriyeten de saçın yüze düşen bölümüne atılan katlarla kesimi hareketlendirebilirsiniz.

A Kesim Saçlar

Değindiğimiz gibi orta kesim saçlar bu yıl oldukça öne çıktı.  Bu tarz kesimde birbirinden farklı modeller mevcut. Fakat lob tarzı A kesim saçlar bu yıl daha da ilgiyi üzerine çekmekte. Siz de bu modellerden yararlanabilirsiniz.

Pixie Kesim Saç

Pixie kesim, ünlülerin de oldukça tercih etmesinin ardından 2017 sonbahar-kış ve 2018 saç modelleri modasında oldukça popüler hale gelmiştir. Siz de  farklılık yaratmak istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

Balyajlar

90’lı yıllarda yüzü çerçeveleyen balyajlar moda olmuştu. Bu yıl da yüzü çerçeveleyen balyajlar ilgi görmektedir. Tabii ki daha modern şekilde. Dikkat etmeniz gereken husus, yüz şeklinize uygun renkleri kullanmaktır.

Dipleri Koyu Bırakılmış Sarı Saçlar

Bilindiği üzere bu tipteki saçlar yeni karşıma çıkmadı. Çevremizde sıkça karşımıza çıkmaktadır. Bu sezon da bu tarzdaki saçları rahatlıkla görebiliriz. Fakat doğru şekilde yapılmadığı takdirde sizi kötü gösterebilir. Bu yüzden bu işi anlayan birine bu saçı yaptırmanız sizin için iyi olacaktır.

At Kuyruğu Saçlar

At kuyruğu saçlar her zaman trendler arasındadır. Bu sonbaharda da tepede sıkı bir şekilde toplanmış ya da ensede sıkı bir şekilde toplanmış at kuyruğu modelleri trendler arasındadır.

Dağınık Saç Örgü Modelleri

Saç örgülerinde de dağınıklık öne çıkmaktadır. Uğraşılmamış, dağınık tipteki örgü modellerini siz de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kirpiklere Kadar Uzanan Kahküller

2017 sonbahar saç trendlerinin arasında kirpiklere uzanan kahküllerre revaçta. Kahkül kullanmayı sevenlerdenseniz siz de bu sonbahar sezonunda trendi yakalayabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git