En Güzel Rugan Bot Modelleri

En Güzel Rugan Bot Modelleri
9 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 248 kez okundu.

Rugan Bot  Modası ve Modelleri

Ayakkabılar botlar çantalar kemerler cüzdanlar ve saatler kadınlar için vazgeçilmez değere sahip aksesuarlardandır. Her bayanın dolabında mutlaka bu aksesuarlardan bulunmaktadır. Özellikle bazı kadınlar saymakla bitmeyecek kadar ayakkabısı ve botu bulunmaktadır.

İşte bu makale tam da ayakkabı ve bot merakı olan kişilere hitap edecektir. Parlak ayakkabıları seven ve temizliği kolay olsun isteyen kişiler için rugan botlar vazgeçilmezdir.

Hemen hemen her iki kişinin ayağında rugan botlardan bulunmaktadır. Son iki yıl çok trend olan bu bot modelleri  bizleri nasıl karşılayacak birlikte göz atalım.

2017-rugan-bot-modelleri Bu Yılın Rugan Bot Modelleri Nelerdir?

Yılın son dönemlerinde çoktan girdik mağazaların raflarında yer alan birbirinden farklı rugan botlar parlaklığı ve göz alıcılığı ile müşterilerini bekliyor. Rugan botlar son birkaç yıl içerisin de yeniden moda olup evlerimizdeki yerini almıştır.

Hemen hemen her evde bir çift bulunan bu botlar ile harika kombinler yapmak mümkün. Son yıllarda maskülen tarz ayakkabıların tekrar moda olması nedeniyle 2019 yılında da rugan bot modası etkileri söz konusu olacaktır.

Birçok ayakkabı firması rugan ayakkabılara bu yılda koleksiyonunda çok fazla yer vermiştir. 2019 yılı rugan botların yılı olacaktır.

Rugan botlardaki püskül detayları ve kalın topukları birçok bayanın kurtarıcısı durumuna gelmiştir.

Özellikle ince topuklu ayakkabıdan rahatsızlık duyan kişilerin tercih ettiği bu bot modelleri hem daha sağlıklıdır, hem de Jean pantolonlara yakışması ile genç kızların vazgeçemediği ayakkabı türlerindendir. Kalın topuklu rugan botlar daha salaş gözükmek isteyen kişiler tarafından fazlaca tercih edilmektedir.

Özellikle son dönemde birçok kişinin ayağından çıkarmadığı rugan botlar paça boyları ayak topuğuna kadar inmeyen pantolonların vazgeçilmez parçasıdır.

Rugan botların koyu yeşil ve bordo olanları  vitrinlerde sıkça yerini alacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git