İç Giyim Modelleri

En Güzel Mayo ve Bikini Modelleri

Trend ve Moda olan Mayo ve Bikini Modelleri

Bu yaza damgasını vuracak mayo ve bikini modelleri kapsamında tanıtılan koleksiyonlarda göze çarpan ilk detay, çizgili desenler ve marin etkisi olacak. Siyah, beyaz, kırmızı, mavi ve lacivert tonların ağır bastığı plaj kıyafetleri ve mayolar yine göz kamaştıracak. Kumsalın en havalı kadını olmaya hazır mısınız? İşte size Trend mayo ve bikini modelleri hakkında birkaç tüyo…

Capcanlı renk tonları ile baharın ve yazın tüm coşkusu bir araya geliyor. Yeşiller, pembeler ve turuncuların floral desenlerle bir bütün oluşturduğu bikini modelleri, mayokini modelleri, mayo modelleri ve pareo modelleri ile plajda en şık siz olabilirsiniz. Denizin ve doğanın renklerinden mavi ve yeşil parlak, neon versiyonları ile mayolarda göze çarpıyor.

Doğallığı sevenlere göre üretilen soft renkteki düz mayo modelleri, bikini tasarımları da büyük ilgi görecek gibi duruyor.
Straplezmayo modelleri, dolgulumayo modelleri, askılımayo modelleri, tankinimayo modelleri, mayokini, V yaka mayo modelleri, etekli mayo modelleri, birçok marka koleksiyonunda yerini aldı.

Yaza müthiş bir giriş yapacak olan deniz kıyafetlerinden vücudunuza en uygun olanı seçebilirsiniz.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım.Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu