Genç Kız Modası

En Güzel İlkbahar ve Yazlık Giyim Modelleri

İlkbaharı bize hızlı ve pratik bir şekilde hazırlanarak şık olmanın fırsatlarını sundu. Bu yazımızda sizlere ilkbahar/yaz sezonu hakkında bilgi vereceğiz.

2020 moda renkleri nelerdir ?

Trençkot Etkisi

Mutlaka her kadının sahip olması gereken bir parçadadır. Her an gardırobunuzda durmalı ve sizin kurtarıcınız olmalıdır. Bahar mevsimlerinde bizi her an nasıl bir havanın karşılayacağını bilmiyoruz. Her an bastıran yağmurun ardından korunmak maksatlı tercih edebiliriz.

Geçtiğimiz bahar ayında da trençkotlar bizim vazgeçilmezimiz oldu. Trençkotlarla hem cool göründük hem de yağmurdan korunduk.

Kırmızı ve Pembenin İddiası

Her ne kadar yıkamadığımız moda algısından dolayı pembe ve kırmızının uyumunu onaylamasakta  bu cesur ikilinin ne kadar iddialı olduğunu söylemem gerek yoktur.

Devir değişti artık. Son birkaç sezondur moda inanamadığınız kadar özgür.  Geçtiğimiz ilkbaharda da bu trendin kervanına yolcu olduk. Moda tutkunları bu iki rengin uyumuna bayıldı.

Anvelop Etek Sezonun Yenileri Arasındaydı

2020 kış kıyafetleri modası nedir

Geçmişten gelen bir güzelliktir Anvelop etekler. Biraz eskilere dayanan anvelop etekler ilkbahar sezonuna yenilik kattı aslında.

Anvelop etekler hem ofiste hem de günlük hayatta kullanılabilecek bir stile sahip. Kısa topluklularla kombine ederek modern bir hanım efendi görüntüsü yakalayabilirsiniz.

Şifon Elbise Yaza Damgasını Vurdu

Şifon elbiseler davetlerin gözdesi olduğu kadar günlük hayatta da tercih edilmeye başlandı. Geçen sezonun şifon elbiseleri, yaza ve gündüz kombinlerine uyarlanmak için kumaşlarında daha çok inceltilmeye gidildi. Böylece şifon elbiseler günün her dakikasında sizlere eşlik edecek şekilde tasarlandı.

Doğanın Renkleri Üstünüze Taşındı

Doğaya ait toprak renkleri bu yazın en gözde renklerindendi. Bej ve haki renklerin arasında en vazgeçilmeziydi. Bütün cilt tonuna sahip kişiler tercih edebilir. Her zaman canlılığını ve yeniliğini koruyan bu rengin parçaları da sezonun vazgeçilmezleri arasındaydı.

Patchwörk Modası

Zamanı olmayan bir stildir patchwörk. Bu tarz kıyafetler tam giy çık türünden. Cool duruşuyla da kendinden ödün vermediğiniz bir tasarımdır.

Rahat  İlkbahar Yaz Giyim Modelleri Resimleri

Bu bohem tarzdaki elbiselerinizi sandaletler kombine ederek özgür bir duruş yakalayabilirsiniz. Festivallerden after partilere kadar her yerde tercih edebilirsiniz

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir