Etek Modelleri

En Güzel Deri Etek Modelleri ve Modası

Etek her kadının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Ancak deri etek bir kadının gardırobunun can alıcı parçalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

En şık deri etek modelleri

deri etek | Moda Ve Kombin Önerileri
deri etek

Mini boyu, maksi boyu, midi boyu derken birçok model ile karşımıza çıkan deri etekler  Sonbahar/ Kış sezonunda da vitrinleri ve gardıropları süslemeye devam ediyor.

Sokakları podyuma çeviren, kadınlara tarzını yakalatan ve öz güven kaynağı olan deri etekler bu yılda en moda parçalardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu yazımızda sizler için deri etekler hakkında bilgilendirme sağlayacağız. Eğer sizde bu konu hakkında bir şeyler merak ediyor ve deri etekler ile kombin oluşturmak istiyor iseniz doğru yerdesiniz demektir.

Sokak modasına yeni bir soluk getiren, sokakta bir moda tufanına yol açan deri etekler bu yıl alışılagelmiş modellerin dışına çıkıyor.

Mükemmel deri etekler

Mukemmel deri etekler | Moda Ve Kombin Önerileri
Mükemmel deri etekler

Kış sezonunda siyah deri eteklerin yanı sıra renkli ve farklı kesimlerde deri etekler çoktan vitrinlerde yerini aldı bile. Bu noktada ünlü birçok marka tasarımcıları farklı modeller sunarken bu noktada vücut tipine bağlı olarak farklılıkları da beraberinde getiriyor.

Bu noktada vücut tipiniz her ne olursa olsun sizi şık ve zarif gösterecek birçok deri etek modeli bulunmaktadır.

Eğer kısa boylu iseniz bu noktada uzun ve maksi boy deri etekler yerine mini ve mini boy deri etekleri tercih etmelisiniz. Bu sayede daha şık ve zarif görünebilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer boyunuz uzun iseb her türlü deri eteği kombinlemek mümkün oluyor!

Deri etekler sonbahar ve kış aylarında salaş kazaklar ve botlar ile son derece şık görünecektir. Yumuşak dokulu kazaklar, bunun yanı sıra salaş modeller son derece şık ve tarz görünecektir. İnce desenli çoraplar ile de oldukça şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

 

 

 

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir