Takı & Aksesuar Modelleri

En Güzel Bayan Takı Modelleri

Bayanlara Güzel Takı ve Aksesuar Modelleri ve Kombin Fikirleri

Aksesuar modelleri ile özgünlüğünüzü gösterirsiniz.

Kadın ve erkek dünyası aksesuar bakımından farklı olsa da bu sezon her kişiye farklı modeller gündeme gelmiştir. Kıyafetin büyük tamamlayıcısı olup, sizleri daha şık gösterir.Takma Kirpik Nasıl Takılır?

2016 Bayan Takı Modelleri 10
Büyük Kolye ve Bayan Takı Modelleri

Bu sezon her çeşit modeli ve rengi takı çeşitlerinde görebiliriz. Çiçek motifli takılar ve kolyeye benzer payet ve boncuklarla süslenmiş yaka modelleri bu sezon takı gibi süsleyecek kıyafetleriniz. Büyük kolyelere benzerlik gösterir.

Büyük kolye modellerinden birini taktığınız zaman daha sade kıyafetler giymeyi tercih edin. En güzel bayan takı modelleri şıklığı ile gözleri dolduruyor.

Metal ve bronz renkleri bu sezon takılarda da kendini gösteriyor.

Çekici olmak için aşırı renk fazlalığı takılar seçmeyin. Gösterişli elbiseleriniz de özellikle sade takılar uyumludur. Bu yıl Tribal tarzı kolyeler modadır.

Tribal kolye modelleri ile çok çeşitli kolye modelleri aynı anda taşıyabileceksiniz.

Bayanların renkli dünyaları ile uyumlu göz alıcı kolye çeşitlerinden her biri sizlerin kıyafetlerini uyumlu hale getirecektir.

Desenli kolye modelleri ve çiçekli kolye modelleri tercih ederseniz sade kıyafetlerle uyumlu hale getirebilirsiniz. Modayı üzerinizde taşıyın.

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir