Kadın Modası

En Güzel Bayan Kaban Modelleri

Bayan Kaban Modası ve Modelleri

En güzel renkli kabanların yer aldığı bir yıl olacak. Özellikle yeşil ve mavi bu renklerin başında gelmektedir. Her boyda kaban bulunmaktadır. Kısa olanların da farklı kalınlıkları vardır.

Genellikle kısa kaban modellerinde çiçek desenleri bulunuyor. Tüm kabanı kaplayan çiçek desenlerinin olduğu gibi kabanın tek bölgesinde bulunan desenlerde mevcuttur. Küçük desenler genellikle kabanın sırt ya da kol kısımlarında bulunmaktadır.

Tek renkli olduğu gibi 2 ya da 3 rengin kombinlenmesinden oluşan modellerde bulunmakta. Renk kombinlerinde genellikle lacivert-bordo ve yeşil-siyah ağırlıklı olarak kullanılmıştır.

Uzun kabanlarda ise kabanın tüyleri dikkat çekmektedir.

kirmizi-bayan-kaban-modelleri            Yumuşak tüylere ve geniş düğmelere sahip kabanlar genellikle diz boyundadır.

Trench coatlar bu  yıl da da raflardaki yerini aldı. Bu tarz kabanlarda, yeşil ve siyah ağırlıklı olarak kullanılmıştır.

Klasik anarok kaban modelleri bu sezonda var. Yaka kısmında kapüşon ya da tüy detayları olan bu model kabanlarda, klasik renkler tercih edilmiştir. Örgü desenli kaban modellerine da rastlamak mümkün.

bayan-kaban-modelleri-2017Genelde büyük düğmeli kabanlar dikkat çekse de, birçoğunda düğme bulunmamaktadır.

Düğme yerine belde kısmında kemer tercih edilmiştir. Metal ve parlak kumaşlar da kullanılmıştır. Bu tarz kumaşlar uzun kabanlar yerine kısa ceketler de tercih edilmektedir.

modern-bayan-kaban-modelleriKimono tarzdı da hem yaz hem kış aylarının tercih edilen modelleri arasında olmuştur.

Kimono tarz kaban modellerinde, içi ve dışı farklı renklerde üretilmiştir. Genellikle canlı ve desenlerin bol olduğu bir kaban modası vardır.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu