Şal ve Eşarp Modelleri

En Güzel Bayan Atkı Modelleri ve Modası

Moda moda moda. İnsanların yaşamlarında olmazsa olmaz olan kavramların başında geliyor. Bunun yanı sıra dünyanın en önemli endüstrileri arasında geliyor.

En Güzel Atkı Modelleri ve Kullanımı

atkı

Günümüzde modanın girmediği alan yok gibi. Moda her yerde karşımıza çıkıyor. Nitekim modanın o sezon nasıl olacağına karar vermek için yılda iki defa bu işin kurmayları bir araya gelerek sezonun desenlerini, kesimlerini, renklerini, modellerini vb. diğer olguları belirliyorlar.

İşte sonbahar kış sezonu için moda kurmayları atkı kullanımını öneriyor. Yani biz kış nasıl geçerse geçsin üşümeyeceğiz zira büyük, kalın atkılara sarılacağız.

Modacılar atkıların bu yıl olduğundan daha büyük olduğunu birbiri ardına yaptıkları defilelerde gösterdiler bile.

Atkı Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Atkı aslında yıllardır insanların yaşamında hep vardı. Annelerimiz, büyükannelerimiz atkıyı hep kullanıyordu ve bu kadar popüler değildi ama artık moda.

Sadece bu dönem biraz değişti. Etnik desenli olanlar var, ekose olanlar var, çizgili olanlar var. Çiçek desenli olanlar var. Yani yok yok. Herkesin beğeneceği türden bir atkı var.

Elbette büyük olanları moda ama siz eğer kısa boylu bir kişi iseniz çok büyük olanlar yerine kendi tipinize uygun olanları tercih etmelisiniz. Desenli olanları kullanırken kıyafetinizin ana renkleri ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.

Ekose kullanımında da yine curcunaya gitmeden kullandığınız diğer giysilerinizi tamamlamasına dikkat etmelisiniz. Düz renk olanları ise her zaman kullanabilirsiniz. Lacivert, koyu yeşil gibi atkılar her yerde her yaşta kullanılabilir.

 Moda Bilgileri kategorisinde yayınladığımız güzel atkı modelleri ve örgü atkı modası gibi merak ettiğiniz mevzuları sizin için derledik.

Örgü Atkı Modelleri

Kış aylarına hazırlık yapmanın zamanı ulaştığında alacağımız ürünlerden bir tanesi de atkılardır. Kış aylarının olmazsa olmaz bir parçası haline gelmiş atkılar her yıl değişik tasarımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyorlar. Bundan böyle triko atkılar eskisi kadar rağbet görmüyor.

Örgü Bayan 2017 Atkı Modelleri
Örgü Bayan 2017 Atkı Modelleri

Örgü Kadın Güzel Atkı Modelleri

Örgü Bayan 2017 Atkı Modelleri
Örgü Bayan 2017 Atkı Modelleri

Örgü Kadın Trend  Atkı Modelleri

Örgü Bayan 2017 Atkı Modelleri
Örgü Bayan 2017

Örgü Kadın Atkı Modelleri

Son senelerde triko yerine tercih edilen el işi ile yapılmış atkılar gözde olmuş durumda. Zira hakkaten işini elinden gelenin fazlasıyla halletmeye çalışan insanoğlu mevcut.Peki beğeni toplayan atkı türleri nedir ? Büyük oranda gençler spor modelleri beğenseler de öteki modeller de spor modellerden fazla aşağı kalmıyor.

Atkı modellerine örnek olarak şık tasarımlarıyla ilgi gören saç örgüsü atkı modeli ve öteki kumaş atkı modellerini örnek gösterebiliriz.

Örgü Kadın Atkı Modelleri Galerisi

Örgü Bayan
Örgü Bayan

Örgü Kadın Renkli  Atkı Modelleri

Örgü Bayan Atkı Modelleri
Örgü Bayan Atkı Modelleri

Örgü Bayan yeşil atkı
Örgü Bayan yeşil atkı

Örgü Bayan 2020
Örgü Bayan 2020

Örgü Kadın Atkı Modelleri

Peki atkıları yalnız dışardan mı almamız gerekiyor. Hayır siz kendiniz evinizde de atkı örebilirsiniz. Atkıların örülmesi düşünüldüğü kadar da zor değildir.

Kendi isteğinize nazaran uzunluğunu ve genişliğini ayarlayabileceğiniz üç ayrı şeride ayırıyorsunuz. Uzunluğunu da tercihen yapabilirsiniz fakat minimum 15-20 ilmekle başlamanızda yarar vardır.

Öreceğiniz atkının canlı renklere sahip olmasını diliyorsanız 3-4 değişik renk kullanabilmeniz mümkün.

bayan atkı
bayan atkı

Örgü Kadın Atkı Modelleri

2020 atkı modelleri
2020 atkı modelleri

Örgü Kadın Atkısı Modelleri

farklı atkılar
farklı atkılar

Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu