Moda ve Kombin Önerileri

En Güzel Abiye Giyim Modelleri ve Abiye Modası

25.08.2018
244
En Güzel Abiye Giyim Modelleri ve Abiye Modası

Güzel Abiye Elbise Modelleri ve Modası

Yeni sezonun kış ayından itibaren yepyeni farklılıkları yansıttığı görülüyor.

Giyim ve tarza yansıyan bu farklılıklar pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Kışlık abiye  modellerini kombinlemeye bakacak olursak; sarı, gri, siyah ve beyaz renklerden oluşan kombinlerin daha sıklıkla kullanıldığı görülüyor.

Bunun yanı sıra yine trend renklerden olan kiremit ve hardal da kış aylarını renklendirmek için kullanıldı.

Abiye Giyim Kombin Önerileri sezon boyu süren canlı renklerle fark yaratmayı başardı.

Boyfriend ve denim ceketler ya da pantolon modelleri her mevsim kullanılmaya başlandı.

Plaj Modası, Plaj Giyim Modelleri

Plaj modasında geçen senelere kıyasla transparan pantolonların yerini pareo ve elbiseler aldı.

Yaz aylarının gözdesi olan mavi, haki ve siyah renklerin yanı sıra kış boyu varlığını sürdüren sarı renkler de plajların vazgeçilmezlerini oluşturdu.

Plaj modasında havlular ve desenlerin de farklı kullanıldığı, yepyeni omuz açık bikini ve mayokini modelleri de farklılık yaratmaya devam ediyor.

Pek çok ünlü markanın üretmiş olduğu ve çok tutulduğu modeller herkesin vücut hatlarına göre farklı şekillerde tercih edilebiliyor.

Yeni Sezon İlkbahar Modası

Bahar aylarında keten ceketlerin ve denim modellerin sıklıkla kullanıldığı görülüyor.

İlkbahar aylarında kot pantolon modellerinin yanı sıra, desenli şalvar modellerinin gömleklerle kombinlendiği de görülüyor.

İlkbahar aylarının ne çok sıcak ne de çok soğuk olması nedeniyle askılı üzerine denim ceketler ve trençkotlar ile yapılan kombin modelleri de bulunuyor.

Yaza yaklaşırken kırmızı, lacivert ve yeşil renklerinin eteklerde daha çok tercih edildiği de görülüyor. Yepyeni modellerle gelen 2018 yılında önden düğmeli uzun ve kısa etekler ya da elbise modelleri de bahar aylarını süslüyor.

Kışlar Renkleniyor, Renkli Abiye Modelleri

Yenilenen ve yepyeni bir enerji saçan modeller beliriyor. Pantolon modellerinde pamuklu ve kalın kumaşlar kullanılırken, bluz modelleri daha ince olarak tercih ediliyor. Kış aylarının kırmızı, kiremit, haki, hardal ve lacivert ile renklendirildiği görülüyor.

Sezonun en çok tercih edilen rengi siyah olurken, kaban modellerinde ise kırmızı ve hardal olarak karşımıza çıkıyor. Kombin tercihleri genellikle deri etek, uzun çizme ve triko kazakların üzerine uzun ceketler ve kabanlar olarak görülebiliyor.

Kısa etek ve uzun kaban modası gizemini korurken şıklık ve zarafeti de beraberinde getiriyor.

Abiye Elbiseyi Tamamlayıcı Parçalar

Tüm yıl boyunca tamamlayıcı parçalar da kombin yaparken önemli bir rol oynuyor.

Tamamlayıcı parçalar aksesuarların yanı sıra ayakkabılar, çizmeler ya da sandaletler olabiliyor. Farklı modellerde çantalar çeşitli tasarımlar da sezona yenilik katıyor.

Vücut zinciri ve ünlü modellerin beyaz renkli parmak arası plaj kombin modellerini tamamlarken, kış aylarında deri ve uzun çizmelerin daha çok kullanıldığı görülüyor.

Ayrıca yıl boyunca rose gold rengi küpe, yüzük, halhal, saat ve bileklikler en çok göze çarpan tamamlayıcı parçaları oluşturuyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.