Kadın Modası

En Çok İlgi Gören Ajda Pekkan Tarzı Tasarımlar

moda tasarımcıları

kategorisinde yayınladığığımız moda tasarımcıları ve gibi merak ettiğiniz mevzuları sizin için derledik.

ajda pekkan sanhe kostumleri

Herkez biliyor ki o bir süper star. Uzun senelerdir sahne yaşamında sesiyle ve giysileriyle fazla ilgi görüyor. Ajda Pekkan’ın yeri her an fazla değişik oldu. Sesi, giysileri ve kişiliğiyle hakkaten muhteşem bir insan. Sahne kostümlerindeki farklılık ve kalite Ajda Pekkan’ı sesi gibi benzeri olmayan kılıyor. Sıradışı, cesur, şık, keyifli fakat kadınsı kostümler tercih etti.

Sahne ve düzgüsel hayatında her an değişik oldu. Sanatçıya ne giyse yakışsa da o ne giyeceğini hakkaten iyi biliyor. Ajda Pekkan giydirilmiş olduğu her şeyi fazla iyi taşıyabilen vücut hatlarına sahip. Ajda Pekkan’ın sahip olduğu şıklık kendi seçimlerinden ve çalışmış olduğu tasarımcılardan ileri geliyor. Bir tek Tuvana Büyükçınar ve Elif Mısırlı ile çalışıyor. Kendilerine ait çizgileriyle başarıyı yakalayan bu iki tasarımcı uzun senelerdir Ajda Pekkan’la beraber çalışıyor. Yakaladıkları bu uyum yardımıyla Ajda Pekkan’a ait bir biçim oluştu.

ajda pekkan

Adeta her çeşit giyim tarzını denedi ve kendine yakıştırdı. Eskiden kimi zaman sıkı eleştirilere maruz kalsa da zaman içinde Ajda Pekkan tarzı kabullenildi ve beğenildi. Ajda Pekkan hem de bir beyazperde oyuncusuydu. O yıllarda bile çağıl ve şık görünüşü hala akıllarda. Ajda Pekkan her an çağdaş ve değişik görünmeyi başardı. Sahne showlarında kullandığı kostümler sahneye, showuna, sanatçı kimliğine hatta şarkılarına bile fazla yakışıyor.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım.Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu