Moda ve Kombin Önerileri

Durum Kurtaran Sokak Tarzı

17.11.2018
295
Durum Kurtaran Sokak Tarzı

Sokak deyince tabiidir ki, aklımıza ilk olarak rahat kullanışlı, her tarza uyum sağlayabilecek modeller ve kombinasyonlar gelmektedir. Rahatlığın ilk adresi kot pantolonlardır. Hem sağlam, hem rahat, hem her renkle uyumlu ve tabii şık bir kıyafetin tercihi için ilk başvurulan sokak tarzı kot, diğer tanımıyla, denim olmaktadır.

Sokak Tarzı Moda Akımı Hakkında

On, on beş yıl önce kimsenin aklına kot ve iskarpin ayakkabı bir arada kullanılabilen bir kombin olarak asla gelmezdi. Fakat şimdilerde sokakta çok rahat ikisini bir arada kullanan güzel ve şık kombin edilmiş tarzlara fazlasıyla rastlamaktayız. Bu tarz kombinlerin gelişmesinde, tekstil sektöründeki model kalitesinin yükselmesi ve tabii olarak bu durumun sokaklara yansımasını gösterebiliriz.

Üstelik kot pantolonun yırtık, taşlanmış, kendine özgü cep stilleriyle dikkat çekmekte de ve sokak modasına adeta yol göstermektedir. Hatta boru paça, düşük bel, streç modelleriyle de oldukça revaçtadır. Sokak ta ki modaya bu modeller damga vurmuştur. Çeşit çeşit bu kot modellerinin üstüne ise basic bir tişört le sokak tarzına tam da uyum sağlamış olabilirsiniz. Renk seçiminizi ise tam bir klasik olan siyah- beyaz uyumuyla çok şık bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bu iki renk her zaman ve her yerde tam bir kurtarıcı olacaktır. Hatta sıkı bir film galasına, bu kombin üzerine uygulayacağınız şık bir spor ceketle damga vurabilirsiniz.

Sokakta durumunuzu kurtaran en pratik seçimlerden birisi de deri ceket veya deri montlar olarak öne çıkmaktadır. Siyah bir deri ceketin her zaman moda da yeri vardır, çünkü modası asla ölmez. Şıklığınızı tamamlayan en güzel seçeneklerden birisi de hiç kuşkusuz deri ceketlerdir. Sizi tam bir tarz sahibi olarak gösterir. Kısaca, şık koyu renk bir kot pantolon, siyah ve ya beyaz V yaka ya da basic bir tişört, siyah deri ceket, tabi şık bir botla durumunuzu sokakta da çok pratik bir şekilde kurtarabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.