Erkek Modası

Dünyanın En Pahalı Erkek Ayakkabıları

Sadece kadınlar değil erkekler de günümüzde son derece giyimine özen gösteriyor. Bu konuda da herkes kendince kendi bütçesine uygun olarak bir özen gösteriyor ki dost başa düşman ayağa bakar sözünden erkekler de ayakkabılarına son derece özen gösteriyor ki işte tam da bu noktada dünyanın en pahalı erkek ayakkabıları neler insanlar merak ediyor.  Zira kimi erkekler tıpkı kadınlar gibi çok pahalı lüks ayakkabı giymeyi çok ama çok seviyor ve bu noktada paradan kısmıyor.

Dudak Uçuklatan Ayakkabılar

Dünyanın en pahalı erkek ayakkabıları grubunda ilk söylenebilecek hafızalara kazınmış olan ayakkabıların başında 14.000 evet tamı tamına ondört bin elmas ile kaplı olan bir Tom Ford ayakkabısı var ki insan bu ayakkabıyı nasıl giyerek sokağa çıkar düşünmeden edemiyor. Görsel olarak da oldukça güzel bir tasarım olduğunu belirtmek gerekiyor.

Louis Vuitton Klasiği

Dünyanın en pahalı erkek ayakkabıları deyince elbette bu dünyaca ünlü markanın ayakkabılarını da es geçmek olmaz. Dudak uçuklatan küçük çaplı bir ev alınabilecek ayakkabılar tamamen orijinal malzemeden yapılıyor. Tamamı el yapımı timsah derisinden yapılan bir erkek ayakkabısının fiyatı 10 bin dolar. Ama bu rakamın üstünde olan ayakkabılar da markada yok değil. Çanta denilince akla gelen bir marka olmasına rağmen bu konuda da farkını açık ara ortaya koyuyor Louis Vuitton.

Ve Diğerleri

Dünyanın en pahalı erkek ayakkabıları grubunda bahsedilmesi gereken diğer ürünlere baktığımızda  yine tamamı el yapımı ve gerçek malzeme olan 4700 dolar değerindeki Aubercy  markasının elmas işlemeleri olan ayakkabısı, Berlutti Rapiécés Reprisés markasının en ucuzu 1900 dolardan başlayan özel yapım ayakkabıları ve bu grupta en ucuz ayakkabı olan 1250 dolar değerinde olan Tanino Crisci – Lilian ayakkabıları diğer pahalı erkek ayakkabıları.

 


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu