Kombin Önerileri

Düğün İçin Giyim Önerileri

Kısa Elbiseleri- Etekleri Tercih Etmeyin

Bir düğüne gidiyorsanız tabiki de rahat olmak istersiniz. Sizi rahatsız eden bir kıyafet seçmeniz durumunda düğün sizin için zorlu geçebilir. Bunun yerine uçuş uçuş elbiseleri, güzel bir yırtmacı olan uzun elbiseleri tercih etmek sizin için daha iyi olacaktır. Aynı zamanda bu tür kıyafetler sizi çok hoş göstereceğini söyleyebiliriz.

Çantayı Küçük Boy Tercih Edin
Düğün için büyük boy, bavul gibi çantalar asla uygun değildir. Sonuçta bu bir düğün. Kombininize uygun küçük boy çantalar en doğru seçim olacaktır.

Rahatsızlık Veren Ayakkabılardan Uzak Durun
Her kadın tercih ettiği ayakkabı nedeniyle düğün sonunda ayaklarından çok çektiğini biliyoruz. Hele de düğün yakınlarınızdan birinin ise bütün gün ayakta olup koşuşturacaksınız. Bunun için yüksek, ince topuk ayakkabılar ayaklarınızı berbat edebilir. Gününüzün güzel geçmesini istiyorsanız ayaklarınızı rahat ettirecek kısa topukluları tercih edin. Düğün kırda ve sahilde olacaksa da topuklu ayakkabı tercihiniz olmasın. Şayet tercih ederseniz yürüyemeyeceğinizi de görürsünüz.

Ortama En Uygun Kıyafeti Seçin
Gideceğiniz düğün, sade bir nikah ya da müdürünüzün oğlunun düğünü olabilir. Böyle durumlarda biraz resmiyet ön plana çıkabilir. Pantolon- bluz veya etek-bluz kombini tercihiniz olabilir fakat tek parça kısa olmayan elbiseyi de rahatlıkla giyebilirsiniz. Hem tek parça elbisenin kombinlenmesi sizin için daha kolay olacaktır. Kır düğünü için uzun gece elbiseleri yanlış bir tercihtir. Uçuşan, çiçekli,bohem elbiseler kır düğünü için en uygun seçimdir.

Zarifliğin Adresi Siyah
Siyah her ne kadar kasvet rengi olsa da birçok kadın tarafından vazgeçilmez ve en çok kullanılan renkler arasındadır, öyle de. Siyah için zarifliğin, şıklığın adresi demek yanlış olmayacaktır. Her kadının dolabında siyah elbise mutlaka bulunmalıdır. Çünkü hem kurtarıcı, hem kombinlenmesi daha kolay hem zarif, daha ne olsun..

Bırakın Beyaz Rengi Sadece Gelin Giysin

Düğünlerde gelinliği andıran beyaz, krem rengi saten veya dantel elbiselerini giymemeniz iyi olacaktır. Bu renkleri geline bırakın. Onun yerine daha renkli dantel elbiseleri tercih edin.


Ayten

Moda danışmanıyım... İnternetteki kirlenmiş, yanlış moda bilgileri, kötü kombin önerilerinden sizleri kurtarmak, doğru, gerçekçi, yararlı moda önerileri vermek amacıyla bu sitede çalışmaktayım. Okuyucularıma sevgiler ... Ayten Mutlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu