Dövme Modelleri

Dövme Modelleri
23 Mart 2016 tarihinde eklendi, 123 kez okundu.

En Güzel Dövme Modelleri ve Modası

Dövme stüdyolarında sizi bekleyen binlerce geçici, kalıcı dövme, el kınası modelleri mevcut. Bu sene dövme trendleri ne yönde olacak birlikte inceleyelim. Doğanın sembolleri kalıcı mürekkepler ile teninizin her köşesini süsleyecek.

Çam ağacı figürü, kelebekler, melek simgesi, kuş sürüsü, sonsuzluk işareti, kuru kafa, kanat modelleri, küçük hayvan simgeleri, takım armaları ve anlamlı sözlerle yazılan dövmeler çok popüler olacak.
Moda olan dövme modelleri arasında ateşböceği, kedi, sarmaşık, martı gibi semboller oldukça sık görülecek.

Renkli dövmeler ile kollar, bilekler, bacaklar, omuz ve enseler hareketlenecek. Daha ziyade bayanların zarif modeller tercih ettiği binlerce dövme stili arasından en çok göze çarpanlar bunlar.

Takı ve aksesuar kullanamayanlar için kalıcı yüzük, bileklik, küpe şeklinde dövmeler de parmakları, boyunları ve kulakları süslüyor. Bu yılın favori dövme modelleri her zevke hitap ediyor. Dövme sanatçısı başarılıysa ortaya adeta bir sanat eseri çıkıyor.

Çeşitli süsleme, gölgelendirme ve boya teknikleri ile dövmeniz sizinle ve karakterinizle bütünleşiyor. Uygun kıyafetler ile harika bir görünüm elde edebiliyorsunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git